Świece zapachowe na zimowe wieczory

Wątek pełen ciekawostek podróżniczych, opowieści, doświadczeń.
Puńka

Świece zapachowe na zimowe wieczory

Post autor: Puńka »

Zbliża się zima, a z nią późne początki dnia i bardzo szybki zmierzch, znowu będę odczuwać spadki nastroju. By zapobiec takiemu stanowi uciekam się do wielu różnych sztuczek – jednym z nich jest migotliwy płomień świecy, emanującej przyjemnym zapachem. Ja po prostu uwielbiam świeczki zapachowe. Koleżanka, która wie, że mam bzika na punkcie świeczek, podesłała mi stronę sklepu yasmeen.pl z orientalnymi perfumami i kosmetykami oraz naturalnymi świecami sojowymi zapachowymi w fajnych pojemniczkach. Kupiłam zapach wanilii Madagaskaru i pieczonego ciasta czekoladowego https://yasmeen.pl/yasmeen/yasmeen-swie ... -6szt.html W całym domu roznosi się ogrom zapachów. Pięknie, wszystkim się podoba!
Kamiśka

Re: Świece zapachowe na zimowe wieczory

Post autor: Kamiśka »

Rozglądając się za naprawdę fajnymi propozycjami, które pomogą Wam się skutecznie zrelaksować po ciężkim dniu i oczywiście poprawić to jak pachnie wnętrze zabijając unoszące się cząstki po smażeniu, czy pieczeniu których ciężko się pozbyć. Tutaj akurat świetnie sprawdzają się Zapachy do Domuod CocoWick jest w czym wybierać można ich użyć na przykład do szafek i regałów a do wnętrza oczywiście świece zapachowe z obu kolekcji :)
ODPOWIEDZ