Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Kulbicki

Szukasz opinii o firmie? Chcesz kupić jakiś produkt, bądź skorzystać z usługi, ale nie wiesz czy warto? Dowiedz się w tym dziale.
Jarema

Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Kulbicki

Post autor: Jarema »

Hej, czy macie jakieś opinie na temat firmy...
emmanuel

Re: Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Kulbicki

Post autor: emmanuel »

U mnie naprawdę każdy temat jest mocno skomplikowany, jeśli chodzi ogólnie o to, jak układać płytki na schodach , ale myślę, że czasem się wszystkiego nauczymy. W Bostik wiem, że są odpowiednie porady, a tam pracują specjaliści.
julciaa

Re: Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Kulbicki

Post autor: julciaa »

Jak Wam się wydaje, czy budowanie odpowiedniego wizerunku domu polega tylko na zadbaniu o niego? Jeśli tak, to jakie macie pomysły na aranżację (wyjątkową) elewacji? Mój ulubiony projekt, tj.: https://www.mgprojekt.com.pl/wszystkie- ... arterowa-2 w końcu jest w letniej promocji i zaoszczędzę na nim 20% . Dlatego chcę już dziś zacząć odpowiednią budowę. PÓJDĘ KUPIĆ PROJEKT W BIURZE: Biuro Architektoniczne MG Projekt Adres: 03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka) (na spotkania zapraszamy do nowego biura na ul. Uczniowskiej 13) tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884 email: [email protected]
Gość

Re: Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Kulbicki

Post autor: Gość »

Skoro jesteśmy w temacie remontów, czy ktoś mógłby polecić mi jakieś dobre farby chlorokauczukowe do malowania konstrukcji tarasu? Będę wdzięczny za wszystkie polecenia.
ODPOWIEDZ