arnika.karpacz.pl opinie

Sposoby, rekomendacje i pomysły na podróże po kraju.
Awatar użytkownika
aldona-75
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2019, 0:48

arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: aldona-75 »

Czy ktoś z was zostawał w pensjonacie Arnika w Karpaczu Górnym? Możecie polecić z czystym sumieniem? Podoba mi się oferta i lokalizacja, ale wolę usłyszeć coś od innych zanim zarezerwuję termin.
Awatar użytkownika
Świetlana
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2020, 9:26

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Świetlana »

Bardzo polecam Arnikę! Byłam tam w zeszłym roku i bardzo dobrze wspominam pobyt. nocleg nie był drogi, a pokoje były schludne, wszędzie blisko, a okolica przepiękna.
Awatar użytkownika
Szarlota-81
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2020, 15:40

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Szarlota-81 »

W Arnice nocowaliśmy z chłopakiem podczas ostatniego wypadu do Karpacza. Z balkonu pięknie widać Śnieżkę, bardzo malownicza okolica, niedaleko park narodowy, jeśli cię to interesuje.
Awatar użytkownika
brygida-64
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2019, 22:15

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: brygida-64 »

Bardzo polecam pensjonat Arnika bardzo fajny standard, czysto i przyjemnie. Miła atmosfera i doskonała lokalizacja.
Awatar użytkownika
Diana_87
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2020, 19:26

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Diana_87 »

Zgadzam się, pensjonat Arnika to jedno z moich ulubionych miejsc na nocleg w górach. Bezpieczny, wygodny pensjonat i dobre ceny!
Awatar użytkownika
wacław_88
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:29

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: wacław_88 »

Jeśli masz dzieci, to warto wspomnieć, że w Arnika mają ogród z placem zabaw, który bardzo pasuje maluchom ;)
Awatar użytkownika
bronisław66
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2019, 15:40

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: bronisław66 »

Jeżeli szukasz ciszy i spokoju w pobliżu gór, to ten pensjonat to będzie najlepszy wybór. Gwarantuję. Super!
Awatar użytkownika
joanna_62
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:56

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: joanna_62 »

Przepiękne widoki, przestronne pokoje, najlepsza lokalizacja - polecam pensjonat Arnika.
Awatar użytkownika
Oktawia_81
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2020, 6:13

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Oktawia_81 »

Koniecznie zajrzyj do kawiarni dostępnej na miejscu w pensjonacie Arnika, serwują bardzo dobrą kawkę! ;) Warto się tam wybrać, widoki są tego warte.
Awatar użytkownika
Gloria
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2019, 17:19

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Gloria »

Z ogrodu pensjonatu Arnika są OBŁĘDNE widoki. Lokalizacja jest genialna, polecam gorąco!!
Awatar użytkownika
amina92
Posty: 8
Rejestracja: 25 kwie 2019, 22:39

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: amina92 »

Jeśli chodzi o pensjonat w Karpaczu, to bez dwóch zdań najlepszym wyborem będzie Arnika. Mają świetną lokalizację, jest bardzo spokojnie i zielono.
Awatar użytkownika
Sonia
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2020, 20:10

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Sonia »

Ja byłam w Arnika Karpacz w zeszłym roku i bardzo wam polecam. Wieczory we wspólnym salonie z kominkiem, za dnia wyprawy w góry. Prawdziwy azyl, można się naprawdę zrelaksować.
Awatar użytkownika
przybysław_65
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2019, 3:58

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: przybysław_65 »

Ja też podzielam pozytywne opinie o Pensjonacie Arnika. Świetne miejsce, wszędzie blisko, doskonałe jedzenie, szybkie WiFi ;) Super!
Awatar użytkownika
brygida-64
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2019, 22:15

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: brygida-64 »

Jeśli lubisz spędzać urlop w górach, to to jest najlepsze miejsce na bazę noclegową. Uwielbiam wracać do arnika.karpacz.pl, nigdy się nie zawodzę.
Awatar użytkownika
Zofia85
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2019, 6:53

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Zofia85 »

Pobyt w Arnika Karpacz jest dość niedrogi, a wszędzie jest od nich blisko, a standard jest naprawdę niezły, pokoje schludne. Nie mogę im nic zarzucić, było ekstra.
Awatar użytkownika
Symplicjusz-76
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2019, 23:21

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Symplicjusz-76 »

Polecam Arnika dla samego widoku z balkonu. Prosto na Śnieżkę. Cudo!
Awatar użytkownika
Szarlota-81
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2020, 15:40

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Szarlota-81 »

Oj tak, warto wybrać to miejsce na nocleg choćby dla samego widoku. Pięknie jest. Jedzonko jest pyszne, pokoje są czyste. Polecam pensjonat Arnika.
Awatar użytkownika
Tybilla-64
Posty: 4
Rejestracja: 12 paź 2019, 1:22

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Tybilla-64 »

Przepiękne pokoje, piękna restauracja z dobrym jedzeniem, pyszna kawa. Bardzo polecam wybrać pensjonat Arnika Karpacz na nocleg, jeśli się wybieracie, bo warto.
Awatar użytkownika
wacław_88
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:29

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: wacław_88 »

Bardzo przyjemne miejsce na nocowanie w Karpaczu. Na pewno jeszcze wrócę do arnika.karpacz.pl.
Awatar użytkownika
Ofelia_67
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2020, 10:04

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Ofelia_67 »

Ważna informacja dla rodziców - Arnika ma ogród z placem zabaw dla dzieciaków, moje córki były zachwycone. Bardzo miło wspominamy pobyt w pensjonacie.
Awatar użytkownika
szałowa
Posty: 59
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:02

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: szałowa »

A w Warszawie? Macie miejsce do którego z chęcią wracacie? Jeśli nie, to pozwólcie, że stanie się nim nasza restauracja Little Barrel . Jesteśmy dostępni na Kabatach, a gdzie Was zabierzemy w kulinarną podróż? Niedaleko, bo do rodzimych pól i lasów. Z nami posmakujecie smacznych kopytek, ale i sandacza przyrządzonego z miłością i pasją. Zapraszamy.
Awatar użytkownika
Baltazar
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:50

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Baltazar »

Serdecznie polecam pensjonat Arnika w Karpaczu, ładny, zadbany, pokoje czyste i przyjemne.
Awatar użytkownika
ligia
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:14

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: ligia »

Byliśmy w Karpaczu kilka dni, spaliśmy w tym pensjonacie i rzeczywiście miejsce jest urocze, bardzo dobry widok na góry, pensjonat jest położony blisko kapliczki Wang, skąd jest bezpośrednie wejście na trasy spacerowe. Polecam.
Awatar użytkownika
Luboslaw_64
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2020, 14:38

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Luboslaw_64 »

Mnie również urzekł pensjonat Arnika, jest bardzo dobrze położony, obsługa przyjaźnie nastawiona do gości.
Awatar użytkownika
wisława1974
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2020, 15:09

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: wisława1974 »

Jestem zachwycona naszym pobytem w Karpaczu, pochodziliśmy po górach, pospacerowaliśmy po miasteczku, wyspaliśmy się, pojedliśmy i możemy wracać do pracy. Pensjonat Arnika umilił nam ten pobyt, zapewniając wygodne łóżko i miłą obsługę.

akuna alveo oszustwo
Awatar użytkownika
Zofia85
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2019, 6:53

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Zofia85 »

To jeden z przyjemniejszych pensjonatów w Karpaczu, czysty, zadbany, z dużym ogrodem letnim i zimowym. Dobre miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi.
Awatar użytkownika
Maryla88
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2020, 23:29

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Maryla88 »

Karpacz to moje ulubione miejsce w polskich górach na wiosenne wakacje, zazwyczaj zatrzymuję się w pensjonacie Arnika, ponieważ jest to bardzo dobrze położony pensjonat z super obsługą. Polecam!
Awatar użytkownika
wacław_88
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:29

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: wacław_88 »

W pensjonacie Arnika panuje miła atmosfera, idealna do zebrania sił i wypoczęcia, dzięki super widokom i lokalizacji, miejsce zachęca do wędrówek górskich
Awatar użytkownika
Tybilla-64
Posty: 4
Rejestracja: 12 paź 2019, 1:22

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Tybilla-64 »

Bardzo przyjemny pensjonat, przede wszystkim dobrze położony, w pokojach jest w miarę przestronnie i są wygodne łóżka, co zazwyczaj jest problematyczne. Myślę, że jeszcze nie raz tutaj wrócimy.
Awatar użytkownika
Salma
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 19:00

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Salma »

Super miejsce na wypoczynek, pokoje są przestronne, przyjemnie urządzone, pod pensjonatem jest ogród otoczony drzewami, w pensjonacie jest dodatkowo ogród zimowy, w którym można spędzić chłodniejszy dzień. Miejsce bardzo przyjemne. Polecam!
Awatar użytkownika
Jarosława65
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2020, 5:28

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: Jarosława65 »

Potwierdzam poprzedników, Pensjonat Arnika jest wyjątkowy pod wieloma względami, jednym z nich jest położenie, drugim pokoje, trzecim super wakacyjna atmosfera. To dobre miejsce na tygodniowy urlop z dziećmi.
jeżyk

Re: arnika.karpacz.pl opinie

Post autor: jeżyk »

Hejka mam w planach zaprosić dziewczynę na romantyczną kolację z okazji drugiej rocznicy zapoznania do restauracji Bubbles w naszej stolicy. Namiar dostałem od przyjaciela. Ponoć jest to romantyczne i bardzo atrakcyjne miejsce. Co sądzicie o tej restauracji?
ODPOWIEDZ