Księgarnia/antykwariat z książkami podróżniczymi

Polecane strony podróżnicze, fora, blogi o tematyce turystycznej.
Awatar użytkownika
famian
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2019, 23:17

Księgarnia/antykwariat z książkami podróżniczymi

Post autor: famian »

Cześć, podróżnicy! Szukam dobrej księgarni lub antykwariatu, który oferuje duży wybór książek - szczególnie interesuje mnie tematyka podróży. Znacie jakieś?
Awatar użytkownika
Symplicjusz-76
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2019, 23:21

Re: Księgarnia/antykwariat z książkami podróżniczymi

Post autor: Symplicjusz-76 »

Sprawdź ofertę literacki24.pl, mają bardzo dużo książek i cały dział poświęcony podróżom. Znajdziesz tam zresztą książki z każdej możliwej kategorii, warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
Ardur
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 7:03

Re: Księgarnia/antykwariat z książkami podróżniczymi

Post autor: Ardur »

Dzięki, naprawdę mogłem z tego skorzystać. Pracuję teraz w domu jako trader z forex broker rating i nie jest to najlepszy pomysł, aby wybrać się teraz na wycieczkę. Dobrym pomysłem jest spędzanie czasu z książkami.
Awatar użytkownika
trovko
Posty: 77
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Re: Księgarnia/antykwariat z książkami podróżniczymi

Post autor: trovko »

Bardzo fajna strona z książki to https://www.taniaksiazka.pl/sekretne-zy ... 56091.html. Odkryłam ją dość nie dawno a zamówiłam już 4 książki. Na innych forach wiele osób polecało tę strone i żałuje że tak późno ją znalazłam.
Sebęj

Re: Księgarnia/antykwariat z książkami podróżniczymi

Post autor: Sebęj »

Wszyscy, którzy próbowali różnych sposobów szybkiego zarabiania pieniędzy, już dawno zrozumieli, że można to zrobić z powodzeniem teraz tylko na giełdzie. Radzę więc nie marnować czasu na różne bzdury, ale angażować się w to, co jest teraz najbardziej opłacalne. Zapewniam, że warto.
Ilą

Re: Księgarnia/antykwariat z książkami podróżniczymi

Post autor: Ilą »

Na allegro masz duży wybór takich księgarni/sprzedawców ze starymi książkami i takimi podróżniczymi. Ostatnio uzupełniłem swoją kolekcję książek historycznych, gdzie niektóre książki z czasów PRL nieco lepiej opisywały realia np 2 wojny światowej niż obecne.
Jakich książek podróżniczych np szukasz? Może mam taką pod ręką którą będziesz chciał? ;)


---------------------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Ilek z https://www.bank-opening-times.com/
Kelęk

Re: Księgarnia/antykwariat z książkami podróżniczymi

Post autor: Kelęk »

Wszyscy od dawna wiedzą, że na giełdzie są teraz bardzo duże pieniądze, a tutaj tylko ten, kto wie, z którymi brokerami musi sobie poradzić, może dobrze zarobić i wygrać. Dlatego korzystam z usług tego domu maklerskiego z bardzo wiarygodnych programów partnerskich https://www.robomarkets.pl/beginners/info/charts/forex/ To naprawdę bardzo dobra okazja i jestem bardzo zadowolony, że znalazłem tych facetów. Mają ogromną bazę licencji handlowych i to jest to, czego potrzebuję, aby stale zarabiać na rynku Forex.

kawiarnie myślenice
ODPOWIEDZ