Czy psychologowi można zaufać?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Gloria
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2019, 17:19

Czy psychologowi można zaufać?

Post autor: Gloria »

Tak trochę poza tematem podróżniczym. Mam ostatnio drobne kłopoty i pomyślałam o wizycie u psychologa. Tylko, że część problemów dotyczy pracy. Zajmuję ważne stanowisko i nie chcę miec kłopotów gdyby pewne informacje wyciekły. Znacie jakiegoś psychologa, któremu mozna zaufać?
Awatar użytkownika
Keiria_69
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2019, 3:00

Re: Czy psychologowi można zaufać?

Post autor: Keiria_69 »

Hej, myślę, ze każdemu psychologowi można zaufać, bo obowiązuje ich tajemnica zawodowa, tak jak lekarzy. Raczej szukaj psychologa, który Ci pomoże
Awatar użytkownika
Gloria
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2019, 17:19

Re: Czy psychologowi można zaufać?

Post autor: Gloria »

To nawet nie wiedziałam, ale dzieki za info, a polecasz kogoś?
Awatar użytkownika
Keiria_69
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2019, 3:00

Re: Czy psychologowi można zaufać?

Post autor: Keiria_69 »

Spróbuj tutaj http://poradniasalomon.com.pl/. Moja mama tu chodziła i była bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
szałowa
Posty: 59
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:02

Re: Czy psychologowi można zaufać?

Post autor: szałowa »

Owszem, jeśli jest naprawdę certyfikowanym LEKARZEM psychologiem, to jak najbardziej. Go czy ją również tak samo obowiązuje przysięga Hipokratesa i tak zwana tajemnica lekarska, której nie może złamać. Dlatego jak najbardziej możesz ufać. Nie wiem, o co chodzi, ale jeśli o uzależnienie, to pozwól, że Ci podpowiem, iż Ranking Ośrodków Terapii zawiera wiele placówek medycznych leczących takie stany.
Awatar użytkownika
ranias
Posty: 71
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:04

Re: Czy psychologowi można zaufać?

Post autor: ranias »

Jeśli masz w swoim otoczeniu Kogoś, komu chcesz pomóc wyjść z nałogu alkoholowego to warto zaproponować takiej osobie Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo. Jak wiadomo alkoholik, a nie da się tak po prostu namówić na leczenie dlatego też warto o tym z nim porozmawiać. Jeśli nawet ta osoba zdecyduje się na taką terapię to zdecydowanie warto wspierać.
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Re: Czy psychologowi można zaufać?

Post autor: mirabela »

Wszystko zależy od tego, na jakiego psychologa się trafi. Jeśli chodzi o uzależnienie, to bardzo dużo pozytywnych opinii jest o Ośrodku terapii Forest. Można nawet wejść na stronę i przeczytać co piszą o pobycie pacjenci. Myślę, ze gdybym miała taki problem w rodzinie, to zgłosiłabym się do tej placówki leczniczej. Zanim kogoś skieruje się w jakieś miejsce, dobrze jest wiedzieć, które polecają inne osoby.
ODPOWIEDZ