dzianiny

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Adaś55

dzianiny

Post autor: Adaś55 »

Witam, nie wiesz skąd kupić dzianiny? Według mnie takiego materiału warto szukać w sklepach online. Np. na stronie http://cottonstories.pl/ znajdziecie sklep z dzianiami, z którego możecie kupić przeróżne materiały między innymi różnego typu dresówkę czy też wiskozę. Kupujecie w ogóle z internetu?
miłomi13

Re: dzianiny

Post autor: miłomi13 »

W kwestii różnego rodzaju materiałów mogę polecić sklep z tkaninami tapicerskimi ULTRASONIC. Kupowałam u nich materiały obiciowe na moją kanapę i muszę przyznać, że są naprawdę wysokiej jakości. Widziałam w ofercie również różne tkaniny odzieżowe, więc myślę że znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Weraniszka
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:20
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Re: dzianiny

Post autor: Weraniszka »

Ogólnie ubrania i koszula i plecak vintage można dzisiaj kupować w sieci. Właśnie tego typu ubrania ale nie tylko znajdziemy dla siebie w wyjątkowych sklepach online. Zakupy przez internet są bardzo wygodne. Można właśnie w ten sposób wybierać dla siebie coś nowego.
cudnebeskidy.pl
Awatar użytkownika
Xenon
Posty: 64
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:30

Re: dzianiny

Post autor: Xenon »

Ładna i solidna dzianina dresowa może posłużyć do wykonania wielu świetnych rzeczy - przykładowo odzieży dziecięcej czy też kocyków albo kołderek. Te z kolei mogą posłużyć jako elementy wyprawki dla dziecka. Z tego właśnie powodu uważam, że warto postawić na materiał wysokiej jakości.
ODPOWIEDZ