Folia do przyciemniania szyb samochodowych Proffilms Chameleon 10

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
klota

Folia do przyciemniania szyb samochodowych Proffilms Chameleon 10

Post autor: klota »

Folia do przyciemniania szyb samochodowych Proffilms Chameleon 10
Kto wybiera samochody w Kolorze Chameleona?
Jasny, niezwykły odcień to świetny sposób na strojenie, który pozwala nie tylko wyróżnić się w strumieniu, ale także zrealizować marzenie o wyjątkowym samochodzie. Jednym z najmodniejszych w ostatnich latach jest Chameleon. Powierzchnia ciała mieni się różnymi farbami.
Folia do przyciemniania szyb samochodowych Proffilms Chameleon 10 https://windowfilms.pl/catalog/folia_do ... on_10.html
Dosłownie na oczach poruszający się samochód Chameleon zmienia odcienie. Płynnie przepływają jeden do drugiego, gdy zmienia się kąt widzenia. Jest to możliwe ze względu na kilka poziomów pigmentu podczas malowania lub wklejania specjalną folią.
Chameleon jest wybierany przez kreatywnych ludzi z silnym pragnieniem podkreślenia indywidualności, wyrażania siebie. Są otwarci i często szukają nowych doświadczeń w życiu.
Zalety maszyny Chameleon.
Widoczny wygląd. Masz gwarancję entuzjastycznego szoku innych, uwagi pieszych i szacunku ze strony innych kierowców.
Bezpieczeństwo. Manewry i zmiany są bezpieczne, ponieważ inni uczestnicy ruchu dobrze widzą Twój samochód nawet w najbardziej pochmurny dzień.
Praktyczność. Na opalizującej powierzchni zauważalny jest kurz i niewielkie zanieczyszczenia. Możesz odwiedzić myjnię samochodową rzadziej niż w monochromatycznym samochodzie.
Jak zmienić kolor samochodu na Chameleon.
Możesz zmienić kolor samochodu na Chameleon na dwa sposoby: sklejka winylowa lub odmalowanie. Oferujemy korzystny i praktyczny sposób-sklejka.
Obrazek