Jaka firma od czyszczenia okien

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Agnesse
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:39

Jaka firma od czyszczenia okien

Post autor: Agnesse »

aka firma zajmie się szybkim i sprawnym czyszczeniem dużych przeszkleń biurowca. Oczywiście będzie tu wymagany własny dźwig? Ktoś mi wspominał o https://kgpol.pl/ i podobno ekspresowo wykonali zlecenie. Zachowują przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Potwierdzicie te niezwykle dobre opinie? Korzystał ktoś z takich profesjonalnych usług? Dysponują własnym dźwigiem dlatego dla mnie byłoby to niezwykle dobre rozwiązanie.
Kocham cię, Słoneczko - mówię szybko, żeby się nie rozmyślić. -i mam w dupie, czy tego chcesz czy nie.
Awatar użytkownika
yoola
Posty: 28
Rejestracja: 19 wrz 2019, 10:40

Re: Jaka firma od czyszczenia okien

Post autor: yoola »

Ja ostatnio szukałam firmy alpinistycznej w Warszawie, trzeba było zlecić własnie mycie dużej ilości okien w budynku firmowym na sporej wysokości. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z oferty firmy Rope Expert i to był strzał w 10 :) Zlecenie wykonane terminowo, bardzo sprawnie i dokładnie. Widać, ze mają duże doświadczenie i dysponują dobrej jakości sprzętem.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 52
Rejestracja: 01 paź 2019, 15:57

Re: Jaka firma od czyszczenia okien

Post autor: mleczko90 »

Tak, polecam firme :P

______________________
okna warszawa
Awatar użytkownika
karo77
Posty: 19
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:56

Re: Jaka firma od czyszczenia okien

Post autor: karo77 »

yoola to witaj w klubie ja też korzystałam z usług tej firmy Rope Expert i moje doświadczenia są równie pozytywne jak Twoje :) Bardzo konkretni, uczciwi i dokładni ludzie. Dysponują dobrym jakościowo sprzętem, bardzo dbają o bezpieczeństwo swojej pracy. Ceny usług też nie są wygórowane.
gonzalesąz

Re: Jaka firma od czyszczenia okien

Post autor: gonzalesąz »

Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty mycia okien w Szwecji. Firma o bardzo wielkim doświadczeniu. Wykonuje nie tylko usługi mycia okien.

Czyścimy okna w mieszkaniach, domach, firmach i obiektach specjalnych, takich jak kościoły i nie tylko. Jesteśmy ekspertami w sprzątaniu w czystości i porządku. Nasi pracownicy mają kilkuletnie doświadczenie i są ekspertami, którzy pomogą Ci bez względu na Twoje potrzeby. Skontaktuj się z naszą przyjazną obsługą klienta, a znajdziemy rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada.

Fönsterputs Stockholm
ODPOWIEDZ