Konferencje

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Konferencje

Post autor: nois35 »

Wymagające ścisłego podejścia czy może bardziej luźne i swobodne, stworzone z myślą o nauce? Niezależnie od tego jaką konwencje planujesz zacznij od podstaw czyli od sali konferencyjnej. To ważny aspekt na który warto zwrócić uwagę przy organizacji tego typu wydarzeń.
Awatar użytkownika
Tammar
Posty: 36
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:19

Re: Konferencje

Post autor: Tammar »

Sala na konferencje jest ważna. Dlatego warto wybierać sprawdzone rozwiązania.
Charakter rodzi się z wypracowanych nawyków. Kogokolwiek byś udawał, byle wystarczająco konsekwentnie, tym się w końcu staniesz.
Awatar użytkownika
obsessive
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:17

Re: Konferencje

Post autor: obsessive »

Wiele przede wszystkim zależy od lokalizacji. Bo przecież będąc np.: z Katowic, nie będziemy szukać lokalu W Gdańsku, prawda? A propo tej lokalizacji, to w Hotelu Rezydencja w Piekarach Ślaskich możecie zorganizować takie spotkanie z powodzeniem. Więcej informacji znajdziecie na stronie obiektu .
Awatar użytkownika
wilczeg
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2020, 0:09

Re: Konferencje

Post autor: wilczeg »

To prawda, lokalizacja ma naprawdę ogromne znaczenie. Ja staram się organizować konferencje i eventy poza centrum dużych miast, bo atmosfera aglomeracji nie sprzyja ani przyswajaniu wiedzy ani wypoczynkowi. Jesienią zamierzam zarezerwować salę konferencyjną w Szczyrku. Piękne miejsce, a przy tym bardzo spodobał mi się obiekt Skalite. Jest doskonale przystosowany do przeprowadzania szkoleń, oferuje komfortowe noclegi i dysponuje fajną restauracją. Możecie zobaczyć na stronce https://hotelskalite.pl/restauracja-szczyrk . Cieszy mnie to, że serwują zarówno dania tradycyjnej kuchni, regionalnej jak i nowoczesnej, bo wiadomo każdy z pracowników woli co innego. Malownicze otoczenie z kolei pozwoli odetchnąć po biznesowych wykładach. Będziemy też urządzać na miejscu wieczorki tematyczne i zabawy integracyjne.
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 16
Rejestracja: 25 sty 2020, 3:04

Re: Konferencje

Post autor: malutka_alutka »

Jeśli konferencja miałaby odbyć się w Krakowie - warto wybrać hotel Grand Ascot. Poza pięknymi pokojami dla gości posiada on profesjonalnie wyposażone sale na spotkania zarówno biznesowe jak i prywatne, np. rodzinne. Jeśli zaś o same konferencje chodzi - sale są klimatyzowane, posiadają zaplecze techniczne, odpowiednie oświetlenie, nagłośnienie, sprzęt multimedialny i wifi. To najlepszy hotel konferencyjny Kraków może zaoferować - naprawdę warto z tefo skorzystać.
suśka

Re: Konferencje

Post autor: suśka »

Muszę zorganizować w Warszawie takie niewielkie spotkanie integracyjne dla moich pracowników. Chodzi mi o jakiś elegancki lokal, w którym można byłoby dobrze zjeść i ogólne miło spędzić czas. Czy to prawda, że Restauracja Akademia byłaby idealna dla tego typu imprezy? Moja księgowa poleciła mi to miejsce. Serwują tam wyszukaną kuchnię, wiec raczej się zdecyduję.
ODPOWIEDZ