Kupno soczewek

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Somesome
Posty: 60
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:55

Kupno soczewek

Post autor: Somesome »

Hej! Przez cały czas korzystam z okularów, ale ostatnio zaczęły mi trochę przeszkadzać. Zmieniłem pracę i teraz więcej czasu spędzam w bardziej wymagających warunkach. Dlatego okulary zaczynają mi po prostu przeszkadzać. Szukam więc dobrych i sprawdzonych soczewek, które będą komfortowe w użytkowaniu. Wiecie coś na ten temat? Jak na razie mój brat polecił mi te szkła https://www.szkla.com/720_proclear-mult ... 3-szt.html . Ponoć zapewniają one całodniowe nawilżenie oraz idealnie dopasowują się one do oczu. Warto się na nie zdecydować? Dajcie znać, będę wdzięczny za pomoc!
Ale czyż nie urodziliśmy się wszyscy, by umrzeć?
Awatar użytkownika
bette59
Posty: 6
Rejestracja: 16 cze 2020, 13:51
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kupno soczewek

Post autor: bette59 »

Noszę soczewki, ale korzystam również z okularów. Zależy od wyjścia :)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 71
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: Kupno soczewek

Post autor: kozi44 »

Tak się zastanawiam, że może ktoś z was orientuje się gdzie można kupić jakieś dobrej jakości soczewki do okularów ? Lekarz zalecił mi noszenie okularów korekcyjnych, ale ja nie bardzo wiem gdzie się po nie zgłosić. Moglibyście mi coś w tym temacie doradzić?
Greta3

Re: Kupno soczewek

Post autor: Greta3 »

Dobór okularów może być wyrazem osobistego stylu i częścią wizerunku nowoczesnego mężczyzny. Ciekawą opcją są oprawki okularów męskie dostępne w szerokiej palecie kształtów i kolorów, pozwalają na zaznaczenie swojej indywidualności. Warto zobaczyć modele, które podkreślają męskie rysy twarzy i dodają pewności siebie.
ODPOWIEDZ