marketing

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Franuś02

marketing

Post autor: Franuś02 »

Hej, nie wiesz jak dotrzeć do klientów? Na stronie https://freshmail.pl/wysylka-sms/ znajdziesz firmę, która oferuje kampanie SMS. Dzięki temu można wysłać wiadomość do wszystkich klientów od razu. Widzieliście o istnieniu takiego rozwiązania czy raczej korzystacie z czegoś innego?
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: marketing

Post autor: globtroter »

Sam marketing w szczególności w Internecie jak dla mnie jest czymś niezwykle ważnym i ja oczywiście również lubię korzystać z takich rozwiązań. Nawet jakiś czas temu miałem okazję przeczytać na stronie http://www.adept-liceum.pl/czym-jest-in ... ie-oplaca/ czym jest w ogóle influencer marketing i czy w ogóle on się sprawdza w prtaktyce.
głaz

Re: marketing

Post autor: głaz »

Moim zdaniem posiadając obecnie jakąkolwiek firmę marketing internetowy jest naprawdę bardzo ważną kwestią. To właśnie tam najwięcej osób szuka obecnie czy to produktu czy jakiejś usługi. Nie znałam nikogo z tej branży więc zacząłem przeglądać strony w sieci. Na jednej z nich znalazłem pana Piotra, z którego usług zdecydowałem się skorzystać https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-warszawa/ . Z perspektywy czasu wiem, że to była bardzo dobra decyzja dla mnie i mojej firmy.
Dżess

Re: marketing

Post autor: Dżess »

Marketing i reklama są bardzo ważne, przy prowadzeniu swojej firmy. Mimo że obecne marketing internetowy wiedzie prym, to nadal warto pamiętać o tradycyjnej reklamie, jaką są plakaty, banery, czy chociażby wizytówki. Druk i wykonanie materiałów reklamowych zawsze zlecam drukarni https://www.kseroa0.pl/ z Poznania. Współpracuję z nimi od lat i jestem bardzo z nich zadowolona.
zyźu

Re: marketing

Post autor: zyźu »

Jeśli o marketing internetowych chodzi to ja koniecznie chciałem oddać ten temat w ręce specjalistów. Nie mam w tym temacie wiedzy na tyle, żeby samemu to robić. Pomoc znalazłem na stronie https://piotrpolok.pl/copywriting/ , z czego się bardzo cieszę. Pan Piotr obecnie prowadzi mi całą reklamę w sieci a ja jestem bardzo zadowolony z wyników jego pracy.
Awatar użytkownika
judka
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2020, 22:09

Re: marketing

Post autor: judka »

Całe szczęście ja wszystko co jest związane z marketingiem zlecam agencji http://psrimm.pl/ . Dzięki temu jestem spokojna i wiem że robią wszystko żeby moje usługi i produkty trafiły do najbardziej zainteresowanych grup ludzi. Za każdym razem się spisują, także wato wziąć ich pod uwagę jeśli szukamy profesjonalnego podejścia do tematu reklamy.
zgadzaćsię

Re: marketing

Post autor: zgadzaćsię »

Marketing jest bardzo ważnym wręcz kluczowym elementem wypromowania danej firmy. Dlatego też każdy stara się znaleźć jak najlepszą formę reklamowania się. I tak też między innymi tutaj http://www.after-school.pl/historia-pew ... ektowaniu/ udało mi się dowiedzieć jak dobrą wizytówkę można zrobić. W sumie to bardzo dobry i praktyczny pomysł na formę reklamowania się.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 193
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: marketing

Post autor: globtroter »

Ogólnie sam marketing jest fajnym rozwiązaniem i ja muszę przyznać, że jak najbardziej warto w niego wejść tym bardziej gdy mamy własny sklep internetowy. Muszę przyznać, że jak jeszcze czytałem na stronie https://push-ad.com/blog/adpop-jedno-na ... ozliwosci/ to jak najbardziej tego typu narzędzia na pewno doskonale się sprawdzają.

vogel uchwyty
toiś

Re: marketing

Post autor: toiś »

Na pewno ciekawą opcją są google wizytówki, które stają się coraz bardziej popularne. Można dzięki nim zdobyć naprawdę wielu klientów. Oczywiście taka wizytówka musi być profesjonalnie wypełniona, aby budziła zaufanie i przede wszystkim przekazywała klientom najważniejsze informacje, które są w daje chwili niezbędne. Można w ten sposób naprawę wiele zyskać.
Awatar użytkownika
wacika
Posty: 55
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:02

Re: marketing

Post autor: wacika »

Ja poszłam w marketing szeptany który realizuje dla mnie agencja http://marketing-szeptany.biz.pl/ mająca już spore doświadczenie w takich sprawach. U mnie dzięki nim wzrost klientów znacznie podskoczył i doszło do tego że musiałam zatrudnić kolejne osoby do realizowania tych wszystkich zleceń.
Raduś

Re: marketing

Post autor: Raduś »

Tak naprawdę to sam marketing jest bardzo szerokim pojęciem i muszę przyznać, że bardzo fajnie sprawdza się kwestia poznania dobrych strategii marketingowych. Jeśli chodzi o mnie to ja bardzo chętnie zapoznałem się z materiałem https://adnext.pl/baza-wiedzy/strategie-marketingowe/ gdzie zostało to fajnie wyjaśnione.
Józek

Re: marketing

Post autor: Józek »

Jak dla mnie na ten moment zdecydowanym liderem jest marketing internetowy i jestem zdania, że to właśnie te działania najlepiej jest realizować. Właśnie dlatego jak tylko znalazłem fajny wpis https://lepiej-widoczni.pl/kiedy-warto- ... rnetowego/ to już teraz wiem kiedy najlepiej jest zatrudnić specjalistę od marketingu internetowego.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: marketing

Post autor: kasiakowa06 »

Franuś02 pisze: ↑21 kwie 2021, 14:08 Hej, nie wiesz jak dotrzeć do klientów? Na stronie freshmail.pl/wysylka-sms/ znajdziesz firmę, która oferuje kampanie SMS. Dzięki temu można wysłać wiadomość do wszystkich klientów od razu. Widzieliście o istnieniu takiego rozwiązania czy raczej korzystacie z czegoś innego?
Taki marketing dobrze trafia do ludzi :) Można w takim smsie wysłać obrazek, czyli taki baner jak te: https://www.banery.guru/statyczne/
Alfonsuś63

Re: marketing

Post autor: Alfonsuś63 »

Dużo osób nie wie jak powinien wyglądać prawdziwy marketing dlatego też według mnie warto poszukać firmy, która zajmie się odpowiednio marketingiem za nas. Z tego co widziałem to na stronie https://feb.net.pl/ znajdziecie firmę, która zajmuje się takimi rzeczami od lat, dlatego też warto jej zaufać.
kłos

Re: marketing

Post autor: kłos »

Dokładnie marketing to bardzo ważna kwestia w każdej firmie. Szczególnie jeśli chodzi o marketing internetowy powinniśmy zadbać. W dobie internetu trzeba postarać się o to, żeby być zauważonym przez konsumentów a tym samym naszych potencjalnych klientów. Zgadzam się również z tym, żeby takie działania zlecić profesjonalistów. Oni na co dzień mają do czynienia z tego typu tematami więc mają sporą wiedzę w tym zakresie. Mnie od jakiegoś już czasu pomaga Pan Piotr, którego znalazłam tutaj https://piotrpolok.pl/copywriting/ .
ODPOWIEDZ