medycyna estetyczna

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Robertuś0

medycyna estetyczna

Post autor: Robertuś0 »

Witam, wykonywaliście kiedykolwiek zabiegi z medycyny estetycznej? Z tego co widziałem to na stronie https://klinikaotco.pl/artykuly/punkt-g ... -punktu-g/ można poczytać na temat uwrażliwienia punktu g. Wiedzieliście, że są wykonywane tego typu zabiegi?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: medycyna estetyczna

Post autor: kasiakowa06 »

Robertuś0 pisze: 01 wrz 2021, 15:16 Witam, wykonywaliście kiedykolwiek zabiegi z medycyny estetycznej? Z tego co widziałem to na stronie klinikaotco.pl/artykuly/punkt-g-zabieg-uwrazliwienia-punktu-g/ można poczytać na temat uwrażliwienia punktu g. Wiedzieliście, że są wykonywane tego typu zabiegi?
Medycyna estetyczna jak widać zagląda w bardzo intymne miejsca. To bardzo dobrze! Klinika dr Stachura także świadczy podobne zabiegi: https://www.klinikadrstachura.pl/oferta ... ultracare/

Obrazek
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Daleka »

Jeśli nie jesteście do końca zadowolone z Waszego wyglądu, to rzeczywiście medycyna estetyczna może się okazać strzałem w dziesiątkę. Za pomocą takich specjalistycznych zabiegów można poprawić wygląd twarzy oraz ciała. Zabiegi medycyny estetycznej potrafią odjąć kilka, a nawet kilkanaście lat. Z tego, co wiem, to na przykład w Wałczu można się na takie zabiegi zdecydować w klinice Proeste.
Diana Staś

Re: medycyna estetyczna

Post autor: Diana Staś »

Teraz zabiegi w zakresie medycyny estetycznej są na porządku dziennym i każda Pani jeżeli ma na to odpowiednie fundusze coś sobie poprawia. Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z bardzo fajnym artykułami, które są widoczne na stronie tego portalu https://www.glamlife.pl/artykul/jak-pow ... pia-127306. Ostatnio czytałam bardzo fajny artykuł o powiększaniu ust o bardzo fajnym tytule " Jak powiększyć usta i uniknąć ,,efektu karpia"?
ODPOWIEDZ