Nadajecie paczki online?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
trovko
Posty: 77
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Nadajecie paczki online?

Post autor: trovko »

Co myślicie o opcji nadawania paczki online, czy to jest bezpieczna metoda? I jak wychodzi cenowo?
Awatar użytkownika
natalia
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:31

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: natalia »

Ja paczki do Anglii nadaje zawsze z paczkianglia.com.pl i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Mają bardzo niskie ceny jak za paczki międzynarodowe
Awatar użytkownika
pawelgolab
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2020, 21:28

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: pawelgolab »

Ja również korzystałem z usług paczkianglia.com.pl i byłem bardzo zadowolony. Cena była duża niższa niż proponowały mi inne firmy, a obdzwoniłem chyba 3.
Awatar użytkownika
grizz
Posty: 75
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: grizz »

Nie ma żadnego problemu z nadawaniem paczek internetowo, jest to bezpieczna opcja i w dodatku wygodna. Miej kontakt do kuriera fedex , u niego jest też tanio, wiadomo za pośrednictwem brokera to jeszcze parę złotówek może mniej wyjsć
Awatar użytkownika
marta
Posty: 8
Rejestracja: 26 maja 2020, 11:50

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: marta »

Ja za moje paczki do Anglii zawsze płacę jakoś 120 zł, więc naprawdę tanio.
Monik12

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: Monik12 »

Jak najbardziej. Bardzo często wysyłam paczki, ale jeśli chciałabyś wysłać paczkę za pobraniem, to koniecznie najpierw zapoznaj się z tym artykułem https://ebizness.pl/o-czym-pamietac-nad ... pobraniem/
carbonara

Re: Nadajecie paczki online?

Post autor: carbonara »

Myślę, że jak najbardziej każdy z nas chce mieć tanie przesyłki kurierskie i ja jestem zdania, że warto również co nieco wiedzieć na temat samych przesyłek kurierskich. W tym artykule np. http://www.u21.pl/ekologiczne-pakowanie ... t-drozsze/ wspomniano o ekologicznym pakowaniu przesyłek. Myślę, że to również może być jakaś oszczędność.

kulki biodegradowalne
ODPOWIEDZ