Nagrobki

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 5
Rejestracja: 01 cze 2020, 1:36

Nagrobki

Post autor: viktoria34 »

Nie wiem, jak przekazać opinię, ale już obiecałem. Pomnik zachwycił majestatem i pięknymi napisami na granitowej płycie https://nagrobki-polskie.pl/ . Ogólnie lubię wszystko. Zespół pracował szybko i niezawodnie. Radzę.
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 5
Rejestracja: 01 cze 2020, 1:36

Re: Nagrobki

Post autor: viktoria34 »

viktoria34 pisze: 01 cze 2020, 1:37 Nie wiem, jak przekazać opinię, ale już obiecałem. Pomnik zachwycił majestatem i pięknymi napisami na granitowej płycie https://nagrobki-polskie.pl/ . Ogólnie lubię wszystko. Zespół pracował szybko i niezawodnie. Radzę.
Muszę powiedzieć, że moi znajomi również zamówili u nich pomnik i byli zadowoleni
Awatar użytkownika
kwiatushek06
Posty: 62
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:04

Re: Nagrobki

Post autor: kwiatushek06 »

Jeżeli chodzi o pogrzeby to polecić Ci mogę zakład jakim jest https://www.elizjum-warszawa.pl/ wykonywali pochówek mamy mojej znajomej która była bardzo zadowolona z całej organizacji jak i profesjonalnego podejścia tej firmy. Na pewno się nie zawiedziesz na podejściu tego domu pogrzebowego.
kłosek

Re: Nagrobki

Post autor: kłosek »

jak zmarła moja babcia, to wszystko zalatwialismy w zakladzie pogrzebowym Gloria w Świdnicy, mozna u nich zamowic tez nagrobek. dla mnie to bylo zbawienie ze moge wszystko ogarnac w jednym miejscu, a nie biegac i szukac
Michaś

Re: Nagrobki

Post autor: Michaś »

Jeśli jesteś zmuszony zorganizować pogrzeb, to na pewno będziesz musiał również kupić kwiaty, a mówię tutaj m.in. o wieńcu pogrzebowym, dlatego polecam Ci zajrzeć na https://pogrzebyeden.pl/kwiaciarnia/, jeśli chodzi o Kościerzynę.
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 151
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:46

Re: Nagrobki

Post autor: kejti »

Nie tylko nagrobek jest ważny, wcześniej trzeba pomyśleć o pogrzebie. Wybór dobrego zakładu pogrzebowego nie jest łatwy. W Warszawie działa https://kalla-pogrzeby.pl/ . Oni zajmują się organizacją ceremonii, świeckiej lub kościelnej. Załatwiają wszystkie formalności, żeby klient mógł z rodziną przeżywać trudne chwile. Poza tym działają całodobowo, a można też u nich zamówić trumnę, urnę czy wieńce.
ODPOWIEDZ