paczki

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
relka
Posty: 54
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

paczki

Post autor: relka »

Muszę wysłać kilka paczek i zastanawiam się nad wyborem kuriera. Może byście mi kogoś polecili?
Awatar użytkownika
grizz
Posty: 75
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Re: paczki

Post autor: grizz »

A do tej pory jak wysyłałaś? Korzystałaś może z brokerów kurierskich? Jak nie to polecam zacząć korzystać, tu masz takiego polecanego https://www.znajdzkuriera.pl/ , gdzie jest tani kurier . Zawsze za pośrednictwem brokerów ceny są korzystniejsze, nawet jeśli to tylko kilka złotych to przecież biorąc pod uwagę ilość przesyłek zrobi się całkiem spora suma oszczędności
Awatar użytkownika
trovko
Posty: 77
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Re: paczki

Post autor: trovko »

Szkoda że nie piszesz skąd jesteś, bo ja wiem że kurier łowicz https://www.spakuj-wyslij.pl/tani-kurier-lowicz/ oferuje niskie ceny, więc warto z niego korzystać. W ofercie znajdziesz wielu polecanych i znanych kurierów oraz kilka różnych form nadania - internetowe oraz lokalne
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:55

Re: paczki

Post autor: fiona45 »

Każdy będzie wysyłała tym co mu wygodnie. Ja akurat Paczki mikołajowe kupowałam w sieci i kurierem otrzymywałam. Jest to bardzo wygodna propozycja w dobrej cenie. Wszystko dobrze zabezpieczone i zawsze przychodzi w całości.
Awatar użytkownika
kowalska
Posty: 20
Rejestracja: 02 lis 2019, 20:45

Re: paczki

Post autor: kowalska »

ja korzystam juz tylko z fastpost.pl bo jako jedyni nigdy mnie nie zawiedli z terminowoscia a maja poszanowanie dla paczek i fajne ceny
Awatar użytkownika
Majeczq
Posty: 79
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:24

Re: paczki

Post autor: Majeczq »

Opcji jest całkiem sporo na całe szczęście, spokojnie znajdziecie coś w dobrej cenie:) Ja najczęściej wysyłam inpostem, fajnie mi się z nimi współpracuje, jak do tej pory nie miałam żadnych problemów. Wiecie jak wysłać paczkę kurierem inpost? W sumie chyba tak jak w każdym innym przypadku:) Odpowiednio pakujecie, zabezpieczacie waszą paczkę, drukujecie etykietę i zamawiacie kuriera:) Łatwo, szybko i wygodnie.
ODPOWIEDZ