psychiatra online

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 60
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:39

psychiatra online

Post autor: magdap »

Dzień dobry, czy według Was psychiatra online jest dobrą alternatywą dla wizyty w tradycyjnym gabinecie? Zastanawiam się nad skorzystaniem z takiej możliwości, dlatego też będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Baśka

Re: psychiatra online

Post autor: Baśka »

Jasne, że tak! Moim zdaniem w obecnej sytuacji jest to świetne rozwiązanie, do tego nigdzie nie otrzymamy tak szybko pomocy jak tutaj. Ja korzystałam z takiego rozwiązania w klinice Psychomedic online i mogę Ci ich polecić. Bez problemu można też dostać zwolnienie czy e-receptę, a psychiatra do którego trafiłam był bardzo zaangażowany.
Antek75

Re: psychiatra online

Post autor: Antek75 »

Faktycznie, taka opieka mogłaby być dla Was korzystna. Właśnie dlatego powinniście już teraz zainteresować się tym, jak moglibyscie się umówić do nich na wizytę online. Warto już teraz się nad tym zastanowić, więc śmiało powinniście zajrzeć do https://psychomedic.online/ i dowiedzieć się, co realnie moglibyście zdziałać w poprawie stanu Waszego zdrowia.
ODPOWIEDZ