reklama firmy w internecie

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
gość

reklama firmy w internecie

Post autor: gość »

Początki w mojej firmie to arkusz kalkulacyjny,kalkulator, i edytor tekstu. Jakaś prosta przypominajka o terminach. Niestety przestało wystarczać i pora poszukać profesjonalnego systemu. Znajomi (chociaż konkurencja) podpowiadają https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza. Znam ich i w sumie ufam, ale może ktoś z was ma coś do powiedzenia o tym zestawie?

Awatar użytkownika
judka
Posty: 38
Rejestracja: 30 sie 2020, 22:09

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: judka »

Dziś czynność konieczna, bo to przecież właśnie tam wyszukuje się wszelkich usług itp. Agencja http://emarketingmalejfirmy.pl/ działa dla mojej firmy w tym zakresie poprzez odpowiednio poprowadzoną kampanię marketingu internetowego. Działają pomysłowo ale dyskretnie, budując odpowiedni wizerunek jak i wiarygodność marki.

Awatar użytkownika
relka
Posty: 54
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: relka »

Dokładnie, masz rację. Dlatego nie można zaniedbywać reklamy w internecie. Należy umieć wzbudzać zainteresowanie bo przekłada się to na sprzedaż. Z wpisu https://marketingportal.pl/2020/12/14/j ... wa-strona/ dowiedzieć się można jak to zrobić

Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: kasiakowa06 »

judka pisze:
31 lip 2021, 21:35
Dziś czynność konieczna, bo to przecież właśnie tam wyszukuje się wszelkich usług itp. Agencja emarketingmalejfirmy.pl/ działa dla mojej firmy w tym zakresie poprzez odpowiednio poprowadzoną kampanię marketingu internetowego. Działają pomysłowo ale dyskretnie, budując odpowiedni wizerunek jak i wiarygodność marki.
Jesli interesuje Cię taka reklama to zdecydowanie musisz odezwac się do Wild Moose, oni robią to najlepiej: https://www.wildmoose.pl/prowadzenie-kampanii-adwords/

Obrazek

Awatar użytkownika
wacika
Posty: 56
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:02

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: wacika »

Chyba teraz większość firm reklamuje się tylko w sieci i w sumie nie ma co się dziwić. Jest to najlepsze miejsce żeby zabłysnąć i się skutecznie wypromować. Mnie w tej kwestii wspiera agencja http://firmawgoogle.pl/ i nie ukrywam, że ja już tutaj nic nie muszę robić bo mam wszystko ogarnięte na tip-top.

wujek

Re: reklama firmy w internecie

Post autor: wujek »

Już od jakiegoś czasu coraz więcej osób przekonuje się, że reklama w internecie obecnie jest tą formą, która może dać nam najwięcej. To dzięki niej właśnie jesteśmy w stanie dotrzeć do jak największej ilości osób a tym samym naszych potencjalnych klientów. Już każdy z nas chyba szukając czy to usługi czy produktu w pierwszej kolejności zagląda właśnie tam. Dla wielu osób to najwygodniejsza forma robienia zakupów. Dlatego jestem zdania, że taka reklama to mnóstwo działań, które muszą być przemyślane a to wymaga wiedzy. Ja po zapoznaniu się z artykułem https://www.rmf.fm/magazyn/news,28377,p ... slowa.html postanowiłem skontaktować się właśnie z Panem Piotrem.

ODPOWIEDZ