Roczek

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Roczek

Post autor: Daleka »

Witajcie,
czy ktoś z Was będzie może w tym roku organizował pierwsze urodziny dla dziecka? Jak się przygotowujecie do takiej imprezy? Czy macie już kupione dekoracje roczek? Sklep internetowy http://happenings.pl/dekoracje-na-roczek oferuje z tego, co widziałam, całkiem duży wybór takich właśnie gadżetów. Czy Waszym zdaniem warto tam zrobić takie zakupy?
Awatar użytkownika
Romanka
Posty: 10
Rejestracja: 18 wrz 2019, 13:58

Re: Roczek

Post autor: Romanka »

Roczek,to bardzo ważna uroczystość w życiu każdego maluszka ,ale i jego bliskich,dlatego też warto by ten dzień był wyjątkowy,kolorowy,a same urodziny dostosowane do upodobań dziecka.Bardzo dobrej jakości ozdoby,w ładnych kolorach i przyjemnych wzorach znajdziesz w sklepie decomaxparty
Mają w swojej ofercie pompony,balony,rozety,dekoracje na tort i stół,a także serpentyny,girlandy i taśmy ozdobne.
Awatar użytkownika
klimek89
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2020, 13:44

Re: Roczek

Post autor: klimek89 »

Jeżeli potrzebujecie tort na roczek to polecam VIKT najlepsze torty w Bydgoszczy
Awatar użytkownika
kora
Posty: 109
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:18

Re: Roczek

Post autor: kora »

Czy ktoś z Was orientuje się gdzie zamówię torty dla dzieci z dostawą? Znalazłam kilka cukierni, ale nie dostarczają tortu, oferują tylko odbiór osobisty. Akurat ma być to na specjalną okazję i tort musi zostać dostarczony.
cupcake

Re: Roczek

Post autor: cupcake »

Organizacja pierwszych urodzin dla malucha to nie lada wyzwanie, ale też duża frajda. Widziałam ostatnio, że sklep internetowy https://www.cake-land.pl/ ma ciekawe rzeczy, które mogą się przydać przy przygotowaniu słodkości na taką okazję. Można tam znaleźć różne akcesoria do dekoracji tortów i ciasteczek, co z pewnością doda uroku każdej imprezie. Wydaje mi się, że warto tam zajrzeć, jeśli ktoś chce samodzielnie stworzyć słodkie cuda na urodziny swojego dziecka. ;)
ODPOWIEDZ