szkolenia

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Kacperuś19

szkolenia

Post autor: Kacperuś19 »

Witam, nie wiesz jakie szkolenie wybrać? Jeśli chodzi o szkolenia to trzeba wybrać takie, które czegoś nas nauczy i takie, które przyda nam się w przyszłosci. Myśle, że szkolenia dla straży są bardzo ważne, ponieważ powinni wiedzieć jak zachować sie w różnych sytuacjach. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Zdzisiek78Ś

Re: szkolenia

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Chcąc się rozwijać, awansować i piąć po szczeblach kariery musimy inwestować w swój rozwój. Takie szkolenia jak te https://leadership-center.pl/scrummaster/ pozwalają na zdobycie nowych doświadczeń dzięki aktywnemu udziałowi w kursie. To 2 dni bardzo intensywnych zajęć.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: szkolenia

Post autor: Daleka »

A do jakich szkoleń macie dostęp w Waszych firmach? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://lingteam.pl/angielski-dla-firm-wroclaw, że na przykład jeśli chodzi o angielski dla firm Wrocław, to szkoła językowa Ling Team takie kursy organizuje. Wydaje mi się, że taki kurs angielskiego dla pracowników to świetny pomysł, pozwalający podnieść ich kompetencje. A Wy co o tym myślicie?
Sławomir

Re: szkolenia

Post autor: Sławomir »

Chciałem wstąpić do policji, jednak miałem mały problem z testami z wiedzy, dlatego zacząłem przeszukiwac internet w poszukiwaniu informacji oraz porad. Znajomy polecił mi stronę https://www.rekrutacja-do-policji.pl/te ... do-policji , gdzie znalazłem opracowania do pytań przygotowanych przez WSPol.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: szkolenia

Post autor: kasiakowa06 »

Sławomir pisze: ↑28 wrz 2021, 9:40 Chciałem wstąpić do policji, jednak miałem mały problem z testami z wiedzy, dlatego zacząłem przeszukiwac internet w poszukiwaniu informacji oraz porad. Znajomy polecił mi stronę rekrutacja-do-policji.pl/test-wiedzy-do-policji , gdzie znalazłem opracowania do pytań przygotowanych przez WSPol.
A ja postawiłam na szkolenia w https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/hv ... zwigniowe/ ponieważ chce być najlepszą fizjoterapeutką w moim mieście :)

Obrazek
Robuś

Re: szkolenia

Post autor: Robuś »

Od kilku miesięcy jestem zafascynowany dronami. Dlatego postanowiłem wziąć udział w szkoleniu https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/ . Przyda się tym bardziej, że niedługo w pracy będziemy mieli taki sprzęt do dyspozycji. Już nie mogę się doczekać wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.
Wiewiór

Re: szkolenia

Post autor: Wiewiór »

Moim zdaniem na każdym etapie naszej ścieżki zawodowej warto postawić na samorozwój i udział w szkoleniach. Umiejętność mierzenia doświadczenia użytkowników i realizacji swoich celów biznesowych to podstawa wiedzy. Zatem szkolenie https://uxupgrade.pl/szkolenia/analityka-w-ux nauczy nas identyfikować i niwelować ograniczenia naszego produktu.
Żaneta

Re: szkolenia

Post autor: Żaneta »

Z pewnością w obecnych czasach mamy wiele możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji . Zaczynając od najniższego szczebla po kierownicze czy managerskie kompetencje. Osobiście jestem bardzo zainteresowana szkoleniem https://leadership-center.pl/scrummaster/ . Zadaniem Scrum Mastera jest więc doprowadzenie do takiej sytuacji, w które zespół scrumowy rozumie dlaczego i w jakim celu realizuje konkretne działania. Właśnie takiej wiedzy potrzebuję do efektywnej współpracy z zespołem.
Żaneta

Re: szkolenia

Post autor: Żaneta »

Rzeczywiście dziś dostęp do szkoleń, kursów, warsztatów jest praktycznie nieograniczony. Nawet pandemia w tej kwestii niewiele zmieniła. Może jedynie sprawiła, że mamy większe możliwości udziału w takich wydarzeniach online. Zdalne szkolenia nie są już żadną nowością. Co raz więcej firm i osób prywatnie z nich korzysta. A takie kursy pozwalają nam podnieść swoje kwalifikacje, pogłębić wiedzę, a czasami nawet zmienić branżę. Tak jest w przypadku szkolenia https://uxupgrade.pl/szkolenia/ux-upgrade-bootcamp
ODPOWIEDZ