Wysyłka paczek za granicę

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
mirabela

Wysyłka paczek za granicę

Post autor: mirabela »

Od kiedy mam w firmie wiele zleceń na zagranicę to muszę wysyłać towar do Irlandii, Hiszpanii i Niemiec. Jeszcze nie nawiązałam stałej współpracy z kurierem, bo dopiero rozglądam się, za najbardziej rzetelnym. Zależy mi, aby podpisać umowę z taką firmą, której zaufało już wielu klientów i dłuższy czas z powodzeniem istnieje na rynku. Może taką znacie?
Awatar użytkownika
mozaika

Re: Wysyłka paczek za granicę

Post autor: mozaika »

Najlepszą taką firmą jest Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. Z tego co się orientuję firma ta przetransportuje wszelkiego rodzaju paczki za granice nawet te o większych gabarytach. A poza tym czytałam,że maja bardzo fajny program punktowy . Za każdą paczkę o określonej kwocie dostajesz punkt. Zdobyte punkty wymieniane są na rabaty przy składanych przez klientów zamówieniach. A skoro masz firmę to z pewnością taki program pozwoli Ci małe co nieco zaoszczędzić
Awatar użytkownika
FelippO

Post autor: FelippO »

Forumowicze korzystają z tego typu rzeczy. Przyda się to jak najbardziej

założenie klimatyzacji
Ja wiem, że istnieje tylko jedna prawdziwa moc warta posiadania. To moc, która nie pozwala brać, lecz dawać.
Awatar użytkownika
Henryko

Post autor: Henryko »

O tym programie punktowym Speedpak , to coś niecoś wiem, bo moja przyjaciółka ciągle wysyła przez nich paczki za granicę. Widzę, że firma jest popularna i chyba warto z nimi nawiązać dłuższą współpracę. A właśnie się zastanawiałam, nad spedytorem, który zająłby się moim firmowym towarem. Mam sporo klientów w Irlandii, którzy czekają na przesyłki.
Awatar użytkownika
alohha

Post autor: alohha »

Ze względu na mój charakter pracy bardzo często wysyłam paczki również do Niemiec i Irlandii . Dlatego też poszukiwałam takiej firmy spedycyjnej, która świadczy takie usługi i w której mogę ubezpieczyć daną paczkę. Wtedy trafiłam na SpeedPack i zaufałam im. Jest to firma z długoletnim doświadczeniem i poważnie podchodząca do swoich obowiązków. Szkoda,że tak mało firm kurierskich nie podchodzi do tego jak ta
ODPOWIEDZ