Zarządzanie sprzedażą

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
magda7892
Posty: 94
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:55

Zarządzanie sprzedażą

Post autor: magda7892 »

Od jakiegoś czasu prowadzę sprzedaż online i nie ukrywam, że zajmowanie się wszystkimi sprawami zajmuje bardzo dużo czasu i jakaś pomoc bardzo by mi się przydała. Możecie mi coś polecić? Macie jakieś fajne rozwiązania, jeśli chodzi o narzędzia do zarządzania sprzedażą? Ja na razie słyszałam o takiej opcji https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza
Awatar użytkownika
sabina929
Posty: 24
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:59

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: sabina929 »

Też powiem szczerze, że o takiej możliwości, o takich narzędziu już słyszałam, ale jeszcze nie sprawdzałam. Zbliża się taki okres, że też będę musiała coś znaleźć, bo sprzedaż w sieci się rozrasta i już nie wiem, z czego korzystać, aby wszystkie procesy były wykonywane szybciej.

tran z rekina czy dorsza
Awatar użytkownika
ewelka9090
Posty: 157
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:15

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: ewelka9090 »

O, super, że powstał taki temat! Właśnie jestem na etapie szukania jakiegoś konkretnego systemu i powiem szczerze, że zwróciłam uwagę na ten system od wFirmy, ponieważ mają takie możliwości, jak faktury wystawiane w różnych językach, a to podstawa, ponieważ mam klientów zagranicznych!
Awatar użytkownika
Sarenka
Posty: 6
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:18

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: Sarenka »

Pozwolę sobie włączyć się do dyskusji - z platformy https://wfirma.pl korzystam od początku prowadzenia działalności i naprawdę jestem bardzo zadowolona z funkcjonowania tego narzędzia.
Rozumiem, że prowadzicie sklepy internetowe i najważniejsze są dla was działania związane z tym faktem, pamiętajcie jednak, że wFirma.pl to nie tylko fakturowanie, ale szereg dodatkowych rozwiązań - księgowość, ewidencja czasu pracy, podatki, ZUS-y, kadry i płace: https://wfirma.pl/kadry-i-place
Dla mnie priorytetem są przede wszystkim kadry i płace, zatrudniam kilka osób, więc sprawy personalne stanowią istotny element mojej działalności :)
Dodam jeszcze, że portal umożliwia kontakt z doświadczonym ekspertem lub prawnikiem podatkowym w ramach świadczonej usługi. Cena też przystępna, a pierwsze 30 dni to okres próbny, bez żadnych opłat. Naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
magda7892
Posty: 94
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:55

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: magda7892 »

Widzę, że wiele osób jest zainteresowanych skorzystaniem z takiego narzędzia do sprzedaży online. Może wspólnie zdecydujemy się na to, aby sprawdzić darmowy okres próbny i później wyrazimy swoją opinię?
Awatar użytkownika
sabina929
Posty: 24
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:59

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: sabina929 »

Ja jestem jak najbardziej za tym, aby spróbować sobie tej darmowej wersji próbnej! Liczę na to, że moja firma dzięki temu usprawni wszystkie etapy pracy. Sprzedaż online wbrew pozorom jest ciężka i trudna. Nie można niczego pomylić i trzeba nad wszystkim panować.
Awatar użytkownika
Mgiełka
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2019, 20:11

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: Mgiełka »

Dobrze, że ktoś poruszył ten temat, zamierzam założyć sklep internetowy, więc takie narzędzie z pewnością się przyda, na pewno skorzystam z okresu testowego.
Z tego, co zdążyłam zauważyć, jest to kompleksowy system zarządzania sprzedażą, w skład którego wchodzą, program do faktur z CRM i magazynem, zintegrowany z Allegro. Zarządzanie sprzedażą nie powinno więc być trudne: www.wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza
Awatar użytkownika
bartoBrat
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 15:18

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: bartoBrat »

Nigdy nie korzystałem z takiej oferty. Popytam wśród znajomych, może coś wiedzą.
(...) prawda nie zawsze czyni wolnym. Czasami staje się ciężkim, samotnym więzieniem.
Awatar użytkownika
kaloszko
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 18:43

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: kaloszko »

Nie jest to coś z czym mam kontakt. Nie doradzę tutaj nic.
(...) spóźniać się, znaczy zyskać pewność, że nie można nas zastąpić i że inni na nas czekają, na nas i nikogo innego.
Awatar użytkownika
Malwina
Posty: 106
Rejestracja: 20 maja 2020, 21:43

Re: Zarządzanie sprzedażą

Post autor: Malwina »

Istnieją programy, które pomagają planować i organizować pracę działu sprzedaży, jednym z nich jest Melpe. Umożliwia także całodobowe wystawianie faktur online w różnych walutach i językach. Można tworzyć konta dla pracowników bez ograniczeń, oraz nadawać im uprawnienia. Polecam Ci skorzystać z ich darmowego okresu testowego.
ODPOWIEDZ