życie intymne

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 177
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:19

życie intymne

Post autor: Bodzio12 »

Powiedzcie mi znacie jakieś fajne strony czy blogi gdzie znajdę odpowiedzi na intymne pytania?

statyw pod kolumny
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2020, 12:57

Re: życie intymne

Post autor: Karola123 »

Nie wiem co dokładnie masz na myśli? Chodzi Ci o sprawy bardziej medyczne czy coś innego?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 177
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:19

Re: życie intymne

Post autor: Bodzio12 »

Sprawy medycznie również mnie interesują antykoncepcja i może jakieś artykuły o gadżetach erotycznych. Znacie takie strony?
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2020, 12:57

Re: życie intymne

Post autor: Karola123 »

W takim razie powinno Ci się spodobać to http://nagosc.pl/ tutaj w tych tematach które Cię interesują znajdziesz wszytko.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 177
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:19

Re: życie intymne

Post autor: Bodzio12 »

O to mi właśnie chodziło. Dzięki wielkie.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:28

Re: życie intymne

Post autor: kasiunia »

Życie intymne wiąże się z dużą odpowiedzialnością , także o drugiego człowieka. Pamiętać więc należy ,że higiena intymna jest właśnie w takich wypadkach szczególnie istotna. W końcu grzybica sromu zawsze może się przydarzyć i właśnie wtedy wiedza na temat pomocy jest niezwykle istotna.
gość

Re: życie intymne

Post autor: gość »

Musmy dbać o nasze życie intymne! Dzięki temu związek jest zdrowszy, a my bardziej szczęśliwi. A o to właśnie chodzi w związku
Andrzęjku914

Re: życie intymne

Post autor: Andrzęjku914 »

Myślę, że życie intymne nazywa się dlatego intymne, że raczej się na otwartym forum o tym nie rozmawia. Zgodzicie się, prawda?
Awatar użytkownika
wacika
Posty: 55
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:02

Re: życie intymne

Post autor: wacika »

Moje życie intymne ma się bardzo dobrze, na szczęście nie mam na co narzekać. Cieszę się, że tabletki antykoncepcyjne vines jakie przyjmuje dostosowały się do mojego organizmu i odczuwam dzięki nim same przyjemności z moim partnerem.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: życie intymne

Post autor: Daleka »

A co z codzienną higieną intymną? Jak o nią dbacie? Czy pomimo codziennej higieny przytrafiają Wam się raz na jakiś czas problemy takie jak upławy? Co wtedy robicie? Idziecie po poradę do ginekologa, czy może stosujecie na to jakieś domowe sposoby?
Zośka

Re: życie intymne

Post autor: Zośka »

Jeśli ktoś szuka kobiet z którymi może spędzić wspaniałą to polecam zobaczyć na stronę serwisu ogłoszenia towarzyskie tutaj znajdziecie darmowe prywatne ogłoszenia towarzyskie i anonse erotyczne, a także materiały erotyczne z tym związane m.in. treści, zdjęcia, wideo. Zobaczcie zapoznajcie się, poczytajcie i kontaktujcie z wybranymi kobietami.
Wladyslawęk924

Re: życie intymne

Post autor: Wladyslawęk924 »

Myślę, że teraz dużo ludzi przeżywa pewien kryzys w swoim życiu intymnym. Ogólnie za tym wszystkim stoi pandemia koronawirusa i niestety to wszystko sprawia, że jesteśmy bardzo zestresowani i nic nam się nie chce. To oczywiście wpływa na nasze życie intymne, a jak inaczej...
Awatar użytkownika
katarakta
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:14

Re: życie intymne

Post autor: katarakta »

Bodzio12 pisze: ↑01 wrz 2020, 20:11 Powiedzcie mi znacie jakieś fajne strony czy blogi gdzie znajdę odpowiedzi na intymne pytania?
Na pewno tu https://antykoncepcjanamiare.pl/antykon ... -na-miare/ znajdziesz masę informacji i odpowiedzi na intymne pytania, zwłaszcza jeśli chodzi o antykoncepcję
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 328
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:49

Re: życie intymne

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,zalezy mi na tym,aby zadbac o swoje zdrowie i zycie intymne Czy lekarz rodzinny moze przepisac tabletki antykoncepcyjne? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://onlinerecepta.pl/czy-lekarz-rod ... koncepcje/ ? Zalezy mi na tym,by uzyskac recepte dosc szybko.
Kaśka

Re: życie intymne

Post autor: Kaśka »

W obecnym czasie ogromny problem stanowią produkty jednorazowe. Dlatego ze swojej strony chciałbym Wam polecić stronę https://dziobak.com.pl/aktualnosci, na której znajdziecie wiele produktów wielokrotnego użytku, w tym artykuły higieniczne dla kobiet w przystępnych cenach.
Awatar użytkownika
judka
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2020, 22:09

Re: życie intymne

Post autor: judka »

Każdy z nas powinien czerpać przyjemność z życia intymnego, dlatego jeśli coś jest nie tak to musimy po prostu to starać się zmienić. U mnie np był problem z suchością, miałam można powiedzieć niedobory śluzu. Ale nie załamałam się, nie panikowałam tylko po prostu udałam się do apteki i tam pani farmaceutka zaleciła mi zakup żelu intymnego feminum. Zaczęłam go używać i wszystko zaczęło wracać do pierwotnego stanu.
Violuś

Re: życie intymne

Post autor: Violuś »

Wiadomo ,że życie intymne to całkiem przyjemna sprawa :oops: ,jednak zdarza się ,że pojawiają się problemy związane z okolicami intymnymi. Czy wiecie jak wyleczyć stan zapalny pochwy ? Jeśli macie poważne obawy co do stanu swojego zdrowia idźcie do lekarza ale jeśli jesteście pewne tego co wam dolega octenisept będzie właściwym lekiem.
Awatar użytkownika
trawiasta
Posty: 36
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:22

Re: życie intymne

Post autor: trawiasta »

Ja mam troche wrazenie, ze ludzie zapominaja o regularnym badaniu wlasnie takich intymnych sfer. Ja osobiscie robie cytologie raz do roku, bo zalezy mi na moim zdrowiu. I cale szczescie, ze mam takie podjescie, bo dzieki temu udalo sie dosc szybko wykryc ze mam wirusa hpv, teraz czeka mnie polroczna kuracja zelem papilocare i powtórne badania
pamełka

Re: życie intymne

Post autor: pamełka »

Zycie intymne wiąże się z dużą odpowiedzialnością także o drugiego człowieka. Dlatego warto pamiętać, że higiena intymna jest bardzo istotna. Ale pomimo tego, że zawsze o nią dbałam pojawiały się u mnie ciągle nawracające infekcje intymne, które bardzo mi dokuczały. Po konsultacji z lekarzem okazało się, że borykam się z suchością pochwy, która objawiała się świądem oraz pieczeniem. Dolegliwości te dopiero ustąpiły po zastosowaniu globulek dopochwowych cicatridina, które fajnie nawilżyły moją pochwę.
Śliwka

Re: życie intymne

Post autor: Śliwka »

W przypadku gdyby antykoncepcja zawiodła w naszym kraju próżno szukać pomocy. Powinniśmy brać przykład z Czechów, oni mają bardziej życiowe podejście w wielu kwestiach. Możliwe jest u nich usunięcie ciąży do 12 tygodnia. Legalnie, bezpiecznie, pod okiem specjalistów, więc w przypadku nieopanowanej ciąży można w ich kraju szukać pomocy. Najbliżej jest czeska klinika Stonava, która zlokalizowana jest zaledwie 5 kilometrów od granicy.

parafia miłosierdzia w skawinie
różowa

Re: życie intymne

Post autor: różowa »

Wiem, że ciężko jest trafić na lekarza, który odpowiedziałby na wszystkie nasze pytania, więc dlatego chcę wam podać nazwisko do mojego lekarza ginekologa. Chodzę do pani Barbary Blicharczyk już kilka lat i ona zawsze odpowiadała na moje pytania, nawet te najbardziej błahe.
krzyśko89

Re: życie intymne

Post autor: krzyśko89 »

Witam,jak dbacie o higiene intymną? Chętnie poznam wasze opinie, ponieważ bardzo zalezy mi na tym,by dbac o higiene intymną w prosty sposob,aby nie uzywac za duzo produktow. Co sądzicie o tym https://ziaja.com/c/higiena-intymna-296 ? Proszę o wasze opinie, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ