Odprawa Online

Porównywarki lotów, linie lotnicze, bilety i aktualne przepisy bagażowe. Wszystko o lotach samolotem.
PytającyLuke

Odprawa Online

Post autor: PytającyLuke »

Mam pytanie o odprawę online.
Rozumiem, że jeśli mam wylot np. o 8 rano, to dzięki temu, że mam wykupioną odprawę online, mogę przyjść na lotnisko np. godzinę przed wylotem, a nie 2 godziny przed wylotem, jak w przypaadku osób, które mają odprawę na lotnisku?

A co jeśli nie otrzymam na czas kart pokładowych przez emaila? Czy najlepiej w takim wypadku bedzie stanąć w kolejce i dokonać odprawy na lotnisku, aby dostać kartę pokładową?
cirmaa

Re: Odprawa Online

Post autor: cirmaa »

Samochód to dla mnie niecodzienność, bo jednak wiele spraw trzeba pamiętać załatwić, kiedy mamy auto, a podróżować nam się chce. Widzicie, jednak najważniejszą kwestią jest sprawdzenie, czy po prostu mam gdzie zostawić samochód, kiedy chcę podróżować. I tu podpowiem Wam, że parking warszawa lotnisko może naprawdę mi odpowiadać.
hurgata

Re: Odprawa Online

Post autor: hurgata »

U mnie takie sprawy są nie do załatwienia, bo ja po prostu muszę mieć wszystko na miejscu ogarnięte. I w związku z tym po prostu mam na oku coś takiego jak Parking Lotnisko Modlin , bo będę autem dojeżdżać i to będzie dla mnie mega wygodne. A wy? Jakie macie miejsca, gdzie lubicie parkować samochody? Aż mnie to mocno zaciekawiło, powiem szczerze.

polskie dziewczyny zippy
ODPOWIEDZ