Problemy intymne

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
Awatar użytkownika
Asia01
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2020, 14:09

Problemy intymne

Post autor: Asia01 »

Mój mąż ma problem z przedwczesnym wytryskiem i nie wie jak sobie z tym poradzić. Jest to temat tabu w naszym związku, mąż nie chcę ze mną o tym rozwiać, co często prowadzi do kłotni. Co polecacie ?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 177
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:19

Re: Problemy intymne

Post autor: Bodzio12 »

Wielu mężczyzn ma z tym problem i nie chce o tym rozmawiać. Równiez przechodziłem przez to z żoną, jednak na szczęscie temat został rozwiązany.
Awatar użytkownika
Asia01
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2020, 14:09

Re: Problemy intymne

Post autor: Asia01 »

Z czego skorzystaliście ? Sprawdzaliśmy juz wiele produktów i metod, jednak efektów brak.

mistrzostwa swiata oslo 2011
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 177
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:19

Re: Problemy intymne

Post autor: Bodzio12 »

Mąż stosuje kapsułki Orgasm Control, które są w 100% bezpieczne i działają bardzo dobrze. Jeżeli jesteście zainteresowani to wejdźcie na stronę https://zaskoczeni.com.pl/ . Wszystko macie szczegółowo opisane.
Awatar użytkownika
Asia01
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2020, 14:09

Re: Problemy intymne

Post autor: Asia01 »

Dzięki za porade !
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:00

Re: Problemy intymne

Post autor: foxi »

Problemy intymne to także niestety przypadłość wielu kobiet. Jedne panie radzą sobie z tym lepiej a drugie gorzej - czasami niestety z powodu niepotrzebnego wstydu. Tutaj nie ma co się wstydzić bo najważniejszą sprawą jest pozbycie się problemu.Ze swojego doświadczenia mogę zarekomendować lek na upławy o nazwie octenisept.Lek sprawdzony i polecany przez wiele znajomych.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 32
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:12

Re: Problemy intymne

Post autor: mamapiotra »

Powiem szczerze nie bardzo rozumiem osoby, które wstydzą się mówić o problemach intymnych, przecież nie jesteśmy nastolatkami i do takim tematów trzeba podchodzić z otwartością i powagą. Przecież wiadomo ,że faceci mają to a kobiety tamto :oops: . Stany zapalne sromu to przecież dośc częsta przypadłość u kobiet. Jeśli będziecie wiedzieć jak sobie z tym radzić nie będziecie nawet zmuszone do odwiedzin u lekarza.
kamuś

Re: Problemy intymne

Post autor: kamuś »

Jest to temat delikatny,ale dotyka wielu osób,tylko,niewielu z nas się do tego przyznaje i często zastanawia się zapalenie pochwy jak wyleczyć
Odpowiedź jest prosta,wystarczy mieć w swojej apteczce Octenisept,produkt o szeroki spektrum zastosowania,który radzi sobie doskonale z bakteriami,wirusami i grzybami.Będzie też pomocny podczas równego rodzaju zadrapań,skaleczeń i ran.
ODPOWIEDZ