Buty na wycieczkę w góry

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
Awatar użytkownika
Beniamin
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2020, 7:50

Buty na wycieczkę w góry

Post autor: Beniamin »

Witam serdecznie ;) Potrzebuję kupić nowe trapery, ale chciałbym je zamówić przez internet, żeby zaoszczędzić czas na jeżdżeniu po salonach obuwniczych. Polećcie mi jakiś sklep z tego typu odzieżą.
Awatar użytkownika
leonard_80
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 4:33

Re: Buty na wycieczkę w góry

Post autor: leonard_80 »

Na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz w ofercie morowo.com.pl. Ja skompletowałem u nich cały sprzęt na biwak, bo mają naprawdę pokaźny asortyment i do tego rewelacyjne ceny. W razie czego możesz też liczyć na pomoc obsługi.
Awatar użytkownika
Weraniszka
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:20
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Re: Buty na wycieczkę w góry

Post autor: Weraniszka »

Myślę, że buty i plecak warto kupić w jednym miejscu, często są zniżki za większe zakupy. W ogóle ja w góry zawsze zabieram torba i plecak w jednym i to mi się rewelacyjne sprawdza, szczególnie jeśli zostajemy na noc pod namiotem.
cudnebeskidy.pl
Awatar użytkownika
Degni
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2020, 23:00

Re: Buty na wycieczkę w góry

Post autor: Degni »

Ludzie, jeśli masz poważne problemy finansowe, to bardzo polecam, aby przejść tutaj darmowe automaty bez logowania, ponieważ jest to miejsce, w którym zawsze mogę rozwiązać problemy z pieniędzmi, spróbuj I ty!
Awatar użytkownika
Weraniszka
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:20
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Re: Buty na wycieczkę w góry

Post autor: Weraniszka »

oferta sklepu internetowego Brytyjka pokazuje, że rzeczy typu outdoor najlepiej kupować w internecie. Jest największy wybór i najlepsze ceny.
cudnebeskidy.pl
Awatar użytkownika
rolniczka
Posty: 38
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:46

Re: Buty na wycieczkę w góry

Post autor: rolniczka »

A mi się bardzo podobają trampki. Uważam, że to buty, które pasują do wszystkiego. Każda kobieta powinna je mieć w swojej szafie. Zresztą warto poczytać sobie artykuł na ten temat: http://www.laroue.pl/biale-trampki-najm ... it-sezonu/ .
ODPOWIEDZ