Uzależnienie męża

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
luna

Uzależnienie męża

Post autor: luna »

Czy poradzilibyście mi odnośnie wyboru odpowiedniej placówki leczniczej? Chodzi o nałóg mojego męża, który powinien poddać się terapii, ale nie jestem pewna gdzie go umieścić. Z opinii wielu osób wnioskuję, że najlepszy jest prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo. Leczą w nim różne uzależnienia i w tym alkoholizm. Myślicie, że pobyt w nim byłby dobrym rozwiązaniem dla mojego męża?
awiś

Re: Uzależnienie męża

Post autor: awiś »

Tutaj https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/ag ... -alkoholu/ jest ciekawy blog na temat uzależnień. Można się tam sporo dowiedzieć. Zazwyczaj bowiem nie tylko problematyczne jest nie tylko samo uzależnienie, ale również jego efekty. Poczytaj sobie o agresji o alkoholu, ale nie tylko. Warto bowiem wiedzieć z czym czasem przyjdzie nam się liczyć i w jaki sposób reagować na takie zachowanie. Wiadomo jak to jest.

cga800 dawkowanie
Gośka76

Re: Uzależnienie męża

Post autor: Gośka76 »

Brat mojego męża jest alkoholikiem ale na szczęście pokonał nałóg ale mało brakowało by stracił rodzinę. Terapię przeszedł w ośrodku Forest. Wspaniałe miejsce i wspaniali ludzie, którzy są we właściwym miejscu. Terapeuci dokładają wszelkich starań aby pomóc podopiecznym a także organizują im czas wolny aby mogli choć trochę oderwać myśli od nałogu.

gry blok na 4 łapy
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 150
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:46

Re: Uzależnienie męża

Post autor: kejti »

Mało się o tym mówi, ale takie uzależnienie to problem całej rodziny. Nie tylko osoby bezpośrednio uzależnionej. Dlatego konieczna jest terapia i alkoholika, i jego bliskich. I jeśli masz taki problem to popatrz tu https://medi-life.pl/zakres-swiadczen/p ... chicznego/. To poradnia zdrowia psychicznego gdzie możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy i wsparcia. Dostępne są tam różne formy terapii.
waśka

Re: Uzależnienie męża

Post autor: waśka »

Mąż mojej siostry był uzależniony ale nie od alkoholu tylko od narkotyków. Siostra odchodziła od zmysłów, nie wiedziała jak mu pomóc więc postanowiłam interweniować. Znalazłam ośrodek i namówiłam siostrę do tego by skierowała tam swojego męża. Początkowo było ciężko ale w końcu się zgodził na leczenie w ośrodku Nefo. Na szczęście udało mu się zwalczyć nałóg.
kamuś

Re: Uzależnienie męża

Post autor: kamuś »

Mój mąż jest uzależniony od książek . Czyta je w domu , pracy a nawet na spacerze. Teraz zamówił sobie " Tajemniczy ogród " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tajemniczy- ... 53253.html . Jest to przepiękna, mądra klasyczna powieść dla wszystkich młodych sercem i duszą.
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Re: Uzależnienie męża

Post autor: mirabela »

Słyszałam, że jednym z najlepszych prywatnych ośrodków terapii jest Lewin. Nawet proponowałam, aby moja siostra skierowała do niego swojego męża. Od kilku lat jest alkoholikiem i nic z tym nie próbuje zrobić. Siostrze już brakuje sił więc postanowiłam ją wspierać. Mam nadzieję, że szwagier niedługo podejmie właściwą decyzję o leczeniu.

kulau
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Re: Uzależnienie męża

Post autor: mirabela »

Oczywiście, że tak. Robiłam nawet małe rozeznanie ostatnio, bo też mamy krewnego, który potrzebuje terapii. Doskonałym miejscem pod względem warunków pobytowych oraz jakości leczenia okazał się Ośrodek Terapii Mental Relax House. Oferują w nim naprawdę komfortowe warunki.
żona

Re: Uzależnienie męża

Post autor: żona »

luna pisze: ↑25 wrz 2020, 8:56 Czy poradzilibyście mi odnośnie wyboru odpowiedniej placówki leczniczej? Chodzi o nałóg mojego męża, który powinien poddać się terapii, ale nie jestem pewna gdzie go umieścić. Z opinii wielu osób wnioskuję, że najlepszy jest prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo. Leczą w nim różne uzależnienia i w tym alkoholizm. Myślicie, że pobyt w nim byłby dobrym rozwiązaniem dla mojego męża?
Zapoznaj się z artkułem jak pomóc alkoholikowi na stronie Medyczny Detox, bardzo merytoryczny tekst, na pewno wiele się dowiesz.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Uzależnienie męża

Post autor: kasiakowa06 »

luna pisze: ↑25 wrz 2020, 8:56 Czy poradzilibyście mi odnośnie wyboru odpowiedniej placówki leczniczej? Chodzi o nałóg mojego męża, który powinien poddać się terapii, ale nie jestem pewna gdzie go umieścić. Z opinii wielu osób wnioskuję, że najlepszy jest prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo. Leczą w nim różne uzależnienia i w tym alkoholizm. Myślicie, że pobyt w nim byłby dobrym rozwiązaniem dla mojego męża?
Wszystkie uzależnienia się leczy. To od chorej osoby zależy, czy tego chce... Jeśli tak to polecam Wam sprawdzić ofertę Wyspy Sozo: https://wyspasozo.pl/oferta/terapia-alkoholowa/

Obrazek

nóż militarny
alicjages

Re: Uzależnienie męża

Post autor: alicjages »

Moim zdaniem najlepiej szczerze porozmawiać z mężem i namówić go do leczenia. Leczenie uzależnień Wrocław odbywa się w profesjonalnym ośrodku - SCTBP. Serdecznie polecam!
Reniutka

Re: Uzależnienie męża

Post autor: Reniutka »

Jak szukacie dobrego ośrodka leczenia uzaleznień doskonałe opinie ma ośrodek w Wiśle Tratwa. Mają tu dobre warunki na wyjście z nałogu, doskonałych terapeutów. Teściowi tutaj pomogli wyjsc z alkoholizmu
ODPOWIEDZ