Strona 1 z 1

Ubezpieczenia przez internet

: 07 paź 2020, 7:14
autor: DomUbezpieczeń
Oferta ubezpieczeń w Domu Ubezpieczeń to 100% pewności, że dobrze wybierzesz. Nasze doradztwo skierowane jest do wszystkich którzy chcą świadomie wybrać i zakupić polisę ubezpieczeniową. Począwszy od zwykłego OC komunikacyjnego poprzez całe spektrum produktów ubezpieczeniowych dla osób fizycznych i firm - jako doświadczeni fachowcy zawsze stoimy obok Ciebie starając się w najprostszy sposób uzmysłowić Ci, co kupujesz , jaką masz ochronę a za co ubezpieczyciel Ci nie zapłaci w razie ewentualnej szkody.

https://www.dom-ubezpieczen.pl/

Re: Ubezpieczenia przez internet

: 16 paź 2020, 21:30
autor: globtroter
Oczywiście samo nabycie ubezpieczenia przez internet jest w dzisiejszych czasach bardzo normalne. Ja także korzystam z takich możliwości i ubezpieczam się przez internet. Myślę, że również to co napisano w https://kioskpolis.pl/zwrot-ubezpieczen ... zysluguje/ jest bardzo fajnym sposobem na to, abyśmy mogli czasami wystąpić o zwrot ubezpieczenia OC.

Re: Ubezpieczenia przez internet

: 17 paź 2020, 15:21
autor: ząbek
Moim zdaniem warto korzystać z takich ubezpieczeń. Szukając samemu wystarczy poświęcić na to trochę czasu i można znaleźć naprawdę korzystne ubezpieczenie dla siebie. Zanim jednak szukam danego ubezpieczenia staram się na ten temat poczytać. Tutaj https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ ... ieszkaniem natrafiłem na poradnik, z którego skorzystałem. Od razu miałem możliwość porównania sobie ofert w tym zakresie.

Re: Ubezpieczenia przez internet

: 17 paź 2020, 15:28
autor: myćka
Ja podobnie jak przedmówca jestem zdania, że warto sobie poczytać na temat ubezpieczenia, jakie nas interesuje. Mnie bardzo interesowało ubezpieczenie dzieciaków. Te moje żywe srebra poszyły do szkoły i wiadomo, że równie może być. Ja ważne dla siebie informacje w tym zakresie znalazłam w tym artykule https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... ne/87.html .

Re: Ubezpieczenia przez internet

: 16 sty 2021, 19:12
autor: Ireś
Faktycznie same ubezpieczenia są bardzo istotne i moim zdaniem jak najbardziej potrzebne w naszym życiu. Ja również jestem zdania, że świetnie na stronie https://kioskpolis.pl/co-znaczy-nnw-i-c ... /#kotwica2 opisano czym jest ubezpieczenie NNW i faktycznie jaki zakres ono obejmuje.

odsetki budżetowe 2012

Re: Ubezpieczenia przez internet

: 16 wrz 2021, 13:24
autor: kasiakowa06
globtroter pisze:
16 paź 2020, 21:30
Oczywiście samo nabycie ubezpieczenia przez internet jest w dzisiejszych czasach bardzo normalne. Ja także korzystam z takich możliwości i ubezpieczam się przez internet. Myślę, że również to co napisano w kioskpolis.pl/zwrot-ubezpieczenia-oc-kiedy-przysluguje/ jest bardzo fajnym sposobem na to, abyśmy mogli czasami wystąpić o zwrot ubezpieczenia OC.
Najlepsze ubezpieczenia przez internet znajdziesz na https://www.fullpolisa.pl/

Obrazek

Re: Ubezpieczenia przez internet

: 09 sty 2022, 13:30
autor: sayk
W zasadzie można podpisywać tak umowy. Nawet sporo osób tak robi, ale pamiętajmy, że to wszystko jest jednak nie do końca pewne. Lepiej, jeśli nasza osoba odwiedzi takie miejsce jak multiagencja ubezpieczeniowa i tam otrzyma stosowną pomoc. Pracują tu wyłącznie najlepsi ludzie i na pewno nie będziemy mieli problemów z ubezpieczeniami online.
-----------
"

Ludzie są bardziej skłonni płacić za ubezpieczenie od terroryzmu niż za zwykłe ubezpieczenie, obejmujące między innymi terroryzm."