Bydgoszcz - co warto zwiedzić?

Sposoby, rekomendacje i pomysły na podróże po kraju.
Awatar użytkownika
celinaa
Posty: 195
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:58

Bydgoszcz - co warto zwiedzić?

Post autor: celinaa »

Jedziemy na ferie do znajomych do Bydgoszczy. Co tam warto zwiedzić? Są tam w ogóle jakieś atrakcje dla dzieci? Będziemy mieszkać blisko centrum. Może ktoś ma pomysł jak fajnie spędzić czas. Będziemy autem, więc wyjazd poza miasto też wchodzi w grę.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2019, 8:20

Re: Bydgoszcz - co warto zwiedzić?

Post autor: Karolina »

Warto zwiedzić Wyspę Młyńską i Leśny Park Kultury i Wypoczynku- to piękny park miejski z dużą ilością jezior. Koniecznie nie zapomnij wybrać się nad Brdę.

minimi m249
Awatar użytkownika
Klementyna
Posty: 12
Rejestracja: 23 sty 2019, 15:01

Re: Bydgoszcz - co warto zwiedzić?

Post autor: Klementyna »

Warto zobaczyć 18 południk i miejsce gdzie samemu można wytwarzać mydło :) Jakbyś szukała fajnych noclegów to polecam Ci zajrzeć na stronę https://www.booking-bydgoszcz.pl/pl/rezerwacja/ . Są tam często fajne promocje.
Awatar użytkownika
Paula26
Posty: 82
Rejestracja: 22 gru 2018, 21:51

Re: Bydgoszcz - co warto zwiedzić?

Post autor: Paula26 »

Kilka razy byłam już w Bydgoszczy ale jakoś mnie to miasto nie zachwyciło. Dlatego szukam czegoś innego na weekendowy wypoczynek. Dużo dobrego słyszałam o Chęcinach i tam znalazłam noclegi w gospodarstwie agroturystycznym - noclegiwchecinach.pl/. Miejscowość jest położona w Górach Świętokrzyskich, które zawsze chciałam zwiedzić. I chyba w majówkę wreszcie uda mi sie tam wyrwać z mężem i pochodzić po górskich szlakach, za którymi tęsknię już od kilku dobrych lat.
:)
Awatar użytkownika
pola_loska
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:09

Re: Bydgoszcz - co warto zwiedzić?

Post autor: pola_loska »

Żeby coś tu doradzić to trzeba się na tym znać. Ja nic tutaj nie podpowiem.
Nie miałem prawa istnieć. (...) Istniałem jak kamień, roślina, mikrob.
ODPOWIEDZ