Wrocław

Sposoby, rekomendacje i pomysły na podróże po kraju.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 20
Rejestracja: 07 lip 2019, 19:19

Wrocław

Post autor: Marysia_89 »

Cześć,

Co dobrego można zjeść w okolicy Wrocławia? :)
Wybieramy się z mężem i dzieciakami na weekend i zastanawiamy się gdzie możemy wybrać się na obiad/kolację.
Widziałam dobre opinie dla restauracji Stara Garbarnia. Czy ktoś z was ją kojarzy?
A może ktoś tam jadł? :)
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 20
Rejestracja: 15 lip 2019, 22:24

Re: Wrocław

Post autor: Alicja88 »

Polecam!!
Jak będziecie mieć okazje to przejdz.
Bardzo dobre jedzenie.Jak z mężem jesteśmy w pobliżu to w weekend często wpadamy tam na obiad.
Jadłam już tam wiele różnych dań i muszę przyznać, że wszystko bardzo mi smakowało :)
Awatar użytkownika
anna
Posty: 55
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:18

Re: Wrocław

Post autor: anna »

Najlepiej zainwestujcie w zorganizowaną wycieczkę do Wrocławia. Wiem, że tu https://dar-tour.com.pl/jednodniowe-wycieczki-krajowe/ taką znajdziesz. Zorganizują Wam pobyt - pokażą najlepsze atrakcje, podpowiedzą gdzie zjeść itp. Myślę, że warto się skusić.
Awatar użytkownika
CyCyK
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2019, 16:07

Re: Wrocław

Post autor: CyCyK »

Naprawdę trafne informacje tu podrzucacie. Ja od siebie nie jestem w stanie nic dorzucić.
Nie warto robić czegoś, w czym nie można osiągnąć mistrzostwa.
Awatar użytkownika
mozaika
Posty: 86
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:41

Re: Wrocław

Post autor: mozaika »

Jeżeli chodzi o Wrocław i dobre jedzonko to takie podają w Grape Restaurant https://www.graperestaurant.pl/ na ulicy Parkowej 8. Jadłam tam kilka razy i za każdym razem wychodzę z stamtąd zachwycona tym smakiem i aromatem. Myślę, że każdemu ta restauracja przypadnie do gustu, gdyż każdy znajdzie tam dla siebie coś dobrego i odpowiedniego i na pewno nie wyjdzie głodny. A dodatkowym atutem tego miejsca jest jego położenie w otoczeniu zieleni ciszy i spokoju. Idealne miejsce dla każdego
Awatar użytkownika
Kochampodróże
Posty: 46
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:39

Re: Wrocław

Post autor: Kochampodróże »

Bardzo lubie podróżować i uważam , że warto zwiedzać nasze polskie miasta. Wrocław jest kolejnym z tych, które chciałabym pozwiedzać. Zastanawiam się wiec gdzie najlepiej szukać noclegu w takim przypadku. Zauważyłam, ze tutaj https://www.hoteltraffic.pl/wroclaw , można znaleźć bardzo fajny nocleg, wy jakie miejsca byście polecali ?
Awatar użytkownika
WikiDab
Posty: 30
Rejestracja: 25 paź 2019, 14:35

Re: Wrocław

Post autor: WikiDab »

W Starej Garbarni nigdy nie byłam, ale też słyszałam dobre opinie o tej knajpce.
Ja ostatnio jadłam pyszny obiad na rynku we Wrocławiu, a dokładnie w uliczce za rynkiem (jak się idzie w stronę hiszpańskiej księgarni), Niestety nie pamiętam nazwy tego lokalu :/
Awatar użytkownika
alohha
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:44

Re: Wrocław

Post autor: alohha »

Dobrze jest wiedzieć gdzie można smacznie i zdrowo zjeść. Z pewnością jak będę we Wrocławiu to nie omieszkam odwiedzić któreś z tych restauracji. Natomiast ja mogę Wam polecić bardzo fajną restaurację w Warszawie i jest nią Garo Sushi gdzie możecie zjeść niesamowite dania kuchni japońskiej i między innymi najsmaczniejsze sushi tam dostaniecie. A łatwo do niej traficie, gdyż mieści się ona w słynnym Forcie Służew bardzo fajnym miejscu w Warszawie
hómburs

Re: Wrocław

Post autor: hómburs »

Jeżeli wybieracie się do Wrocławia to na pewno musicie rozejrzeć się za odpowiednim noclegiem. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.hotelsleep.pl/ Jest to bardzo dobry hotel, w którym sam się nie raz zatrzymywałem. Tam spotkacie się ze świetną obsługą i niezłymi cenami.
tośia19909

Re: Wrocław

Post autor: tośia19909 »

Marysia_89 pisze: ↑07 lip 2019, 19:21 Cześć,

Co dobrego można zjeść w okolicy Wrocławia? :)
Wybieramy się z mężem i dzieciakami na weekend i zastanawiamy się gdzie możemy wybrać się na obiad/kolację.
Widziałam dobre opinie dla restauracji Stara Garbarnia. Czy ktoś z was ją kojarzy?
A może ktoś tam jadł? :)
Polecam Manekina!
-
aborcja Czechy
ODPOWIEDZ