Wakacje w Ustroniu - hotel czy apartament?

Sposoby, rekomendacje i pomysły na podróże po kraju.
Awatar użytkownika
Rastamanin
Posty: 15
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:12

Wakacje w Ustroniu - hotel czy apartament?

Post autor: Rastamanin »

Wakacje w Ustroniu - hotel czy apartament?
Pytam bo wydaje mi się, ze apartamenty bedą w dzisiejszych czasach trochę bardziej bezpieczne niże hotel,
gdzie jednak drzwi w drzwi masa ludzi może być.
Jak myślicie?

Może polecicie mi jakąs miejscówkę?
Awatar użytkownika
InnaJa
Posty: 15
Rejestracja: 09 maja 2020, 18:18

Re: Wakacje w Ustroniu - hotel czy apartament?

Post autor: InnaJa »

No, myślę, że tu masz rację, apartamenty dają więcej swobody, przestrzeni no i gotujesz sam,
nie musisz się mijać praktycznie z innymi goścmi.
W UStroniu byłam przed pandemią tutaj: https://www.dreamapart.pl/ustron
miejsce jest naprawdę świetne i polecam szczerze, widoki, okolice, sam apartament - extra.

A ja w tym roku tylko Polska, nawet jak otworzą granicę to nie będę na razie ryzykować
Awatar użytkownika
pawelgolab
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2020, 21:28

Re: Wakacje w Ustroniu - hotel czy apartament?

Post autor: pawelgolab »

Ja nad naszym polskim morzem polecam apartamenty-kuznica.pl. Bardzo wygodne pokoje i przystępne ceny. No i bliziutko do morza. W tym roku też się tam wybieram ;)
Awatar użytkownika
lmante
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 16:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wakacje w Ustroniu - hotel czy apartament?

Post autor: lmante »

To, że pensjonaty nie mają gwiazdek, nie oznacza, że nie podlegają standaryzacji. Wręcz przeciwnie! W każdym pensjonacie musi znaleźć się pokoje i łóżka o odpowiednich rozmiarach czy określone wyposażenie. W wielu pensjonatach dostępne są nawet salony SPA!




______________________________________
porady o blogach
Awatar użytkownika
marinn
Posty: 57
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:25

Re: Wakacje w Ustroniu - hotel czy apartament?

Post autor: marinn »

Ja aż takich wymagań nie mam szczerze mówiąc. Dla mnie hotel w zupełności wystarczy. Zawsze przed wyborem to jak tylko mam możliwość to oglądam zdjęcia, jak pokoje w takim hotelu wyglądają. Potem sobie mogę porównać z rzeczywistością. Podoba mi się jak jest pokój tak z gustem urządzony, wszystko ma swoje miejsce. Ostatnio na https://www.grupatekstylna.pl/na-co-zwr ... -hotelu-2/ czytałam o zasłonach do hotelu, na co się zwraca uwagę. Dla tych co prowadzą takie miejsca to cenna wiedza.
Awatar użytkownika
keenan83
Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2020, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wakacje w Ustroniu - hotel czy apartament?

Post autor: keenan83 »

Czy znajdę tu osoby, które posiadają swój własny hotel? Interesują mnie usługi hotelarskie. Chcę pomówić o o materacach, w które warto zainwestować https://swietokrzyskie.cozadzien.pl/sty ... owac/54058. Z roku na rok Polacy są coraz mobilniejsi. Chętnie podróżują po kraju w poszukiwaniu wyjątkowych miejsc do wypoczynku. Istotną kwestią jest więc komfortowy sen.

skarga o nieważność małżeństwa
Awatar użytkownika
igaiga
Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2020, 11:48

Re: Wakacje w Ustroniu - hotel czy apartament?

Post autor: igaiga »

Jesli wybieracie się na wakacje do Hiszpanii, to polecam Wam apartamenty na wynajem Hiszpania
Awatar użytkownika
ewelka9090
Posty: 157
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:15

Re: Wakacje w Ustroniu - hotel czy apartament?

Post autor: ewelka9090 »

Wybór zdecydowanie należy do Ciebie, więc wybierz opcję, która będzie podobała Ci się najbardziej. Dodatkowo jeszcze musisz zwrócić uwagę na wolne terminy, jeśli chodzi o noclegi. Poza tym nad polskim morzem jest wiele różnych atrakcji, o czym dokładnie przeczytacie sobie na stronie https://kaizen.info.pl/aktualnosci/pora ... skie-morze . Dowiecie się również szczegółów związanych z bonem turystycznym 500+. Skorzystajcie, bo na pewno wielu rodzinom ułatwi to wyjazd na wakacje.
Awatar użytkownika
junda
Posty: 148
Rejestracja: 19 gru 2019, 20:38

Re: Wakacje w Ustroniu - hotel czy apartament?

Post autor: junda »

Ze swojej strony mogę polecić Hotel Wilga, zarówno jeśli chodzi o okolicę jak i o wnętrze. Bardzo tam wypoczęłam, obsługa zapewnia bardzo duży komfort, jeśli chodzi o pobyt, a jedzenie jest naprawdę przepyszne. Można spokojnie oderwać się od wszystkich zmartwień i zrelaksować. To idealne miejsce na weekend w beskidach :)
ODPOWIEDZ