Podróż busem.

Triki, polecenia i plany na podróże po Europie.
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Podróż busem.

Post autor: nois35 »

Witajcie!
Szykujecie się na wyjazd do GB? Jeśli chcecie znaleźć dobrego przewoźnika to zachęcam do zajrzenia na https://busnow.pl :) To miejsce, w którym jest bardzo wielu różnych przewoźników. Po wybraniu konkretnego, to on się z wami kontaktuje. Wszystko jest bardzo proste i szybkie! :) To wygodne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
angliabus
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2019, 19:24
Kontakt:

Re: Podróż busem.

Post autor: angliabus »

Ja wolę bezpośrednio i przewoźnika zamówić taki przejazd. Z pewnością im mniej pośredników tym taniej. Kiedy jadę do Anglii zawsze korzystam z mojego ulubionego przewoźnika tj https://angliabus.pl. Firma ta nigdy mnie nie zawiodła. Zachęcam serdecznie.

hurtownia obrazów religijnych
Awatar użytkownika
Paula26
Posty: 82
Rejestracja: 22 gru 2018, 21:51

Re: Podróż busem.

Post autor: Paula26 »

My początkowo rozważalismy wyjazd do Włoch busem, ale ostatecznie pojedziemy własnym samochodem. Głównie dlatego, że chcemy wybrać się pod namiot więc bagaż będzie spory. Ale na pewno taka wycieczka będzie dużo ciekawsza i więcej zwiedzimy. Znalazłam przydatną wyszukiwarkę campingów (kempingi włochy) i już widzę, że jest kilka położonych w naprawdę malowniczych miejscach. Już nie mogę doczekać się tego wyjazdu :D
:)
Awatar użytkownika
Bolek123
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:12

Re: Podróż busem.

Post autor: Bolek123 »

Jeśli chodzi o podróżowanie drogą lądową to świetnie do tego nadają się busy. Na przykład firma https://busy-travel.pl świadczy kompleksowe usługi przewozu osób z Polski do Holandii, Niemiec, Belgii i Holandii. Każdy ich bus jedzie z domu pod dom. Oprócz przewozu osób można wysłać paczkę lub zlecić przewiezienie prawie dowolnej rzeczy.
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Re: Podróż busem.

Post autor: mirabela »

Busem to żadna przyjemność podróżować. Tłoczno, duszno i do tego jakieś obce nieznane osoby. Ja tam wolę jeździć z naszą przyczepką Jest to bardziej komfortowe i w swojskim towarzystwie :) Jeśli jesteście zainteresowani, to Przyczepy kempingowe można kupić na Ceneo. My właśnie stąd niedawno swoją zamówiliśmy.
Awatar użytkownika
Meghan
Posty: 10
Rejestracja: 26 cze 2019, 20:51

Re: Podróż busem.

Post autor: Meghan »

Jak dla mnie takie rozwiązanie to zdecydowanie fajniejsza opcja, chociażby ze względu na komfort podróży, szczególnie jeżeli postawimy na takie propozycje jak chociażby bus do Kijowa . Decydując się na ofertę busfor.pl możemy szybko i bezproblemowo nabyć bilety online. Co więcej są one dostępne w atrakcyjnych cenach i nie musimy tutaj odwiedzać kas biletowych, aby móc wygodnie dotrzeć do tego, pięknego miasta:).
Awatar użytkownika
Marti
Posty: 78
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:39

Re: Podróż busem.

Post autor: Marti »

Jest to jakaś opcja, na pewno jedna z tańszych. Według mnie warto też przemyśleć, przeanalizować jak będzie wyglądała opcja z samolotem. Według mnie jest to o wiele lepszy środek transportu niż samochód. Szczególnie jak wybieracie się na wycieczki weekendowe, czyli takie na 2,3 dni to wtedy każda godzina jest na wagę złota. Samolotem o wiele szybciej dostaniecie się do dowolnego miasta za granicą. Przy planowaniu takich wycieczek myślę, że pomocny będzie portal www.esky.pl/lot-hotel/citybreak Działa on jak wyszukiwarka lotów i hoteli.
Awatar użytkownika
WikiDab
Posty: 30
Rejestracja: 25 paź 2019, 14:35

Re: Podróż busem.

Post autor: WikiDab »

Kiedyś świetne oferty miał Polski Bus, można było za 5 złotych pojechać do Bratysławy czy Pragi, niestety Filx nie ma już tak ciekawej oferty... Mimo to czasem zdarzą się tam jakieś promki godne uwagi.
Awatar użytkownika
Fiona
Posty: 67
Rejestracja: 27 paź 2019, 19:51

Re: Podróż busem.

Post autor: Fiona »

Ja tam wolę podróżować swoim własnym autem. Dlatego trochę teraz jestem zmartwiona, bo tam, gdzie jest mój obecny cel podróży, muszę lecieć samolotem. Auto chyba dam na przechowanie na Parkingu Balice w Krakowie https://www.parkingbalice.pl/opinie.html . Ci, co z niego korzystali, twierdzą, że jest tam profesjonalna obsługa i świetne zabezpieczenia. A ceny za kilka dni postoju także są atrakcyjne. Może warto się przekonać.
Awatar użytkownika
Majeczq
Posty: 79
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:24

Re: Podróż busem.

Post autor: Majeczq »

W ten sposób można sobie tanie, fajne wakacje zorganizować. Także znalezienie tanich lotów i wynajęcie busa, minibusa na miejscu będzie super scenariuszem wakacyjnym. Tanie loty można znaleźć do Skandynawii, tu na stronie https://sunndalbilutleie.no/pl/ znajdziecie sprawdzoną wypożyczalnie samochodów, przeróżnych, także i busów. Zastanówcie się nad taka opcją wakacyjną.

clarina opinie
Awatar użytkownika
tapu-trans
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2020, 12:00
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Re: Podróż busem.

Post autor: tapu-trans »

Polecam wybrać sprawdzoną firmę z wieloletnim doświadczenie np. http://tapu-trans.pl/ to gwarancja tanich biletów i podróży w systemie Door to Door bez dodatkowych opłat.
Polecam busy do Anglii Tapu-trans
Awatar użytkownika
joasiasmyk
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2020, 15:17

Re: Podróż busem.

Post autor: joasiasmyk »

Jeśli wybierasz się to Anglii, to serdecznie polecam Ci mojego zaufanego przewoźnika busy do anglii ergobus. Polecam serdecznie
Awatar użytkownika
joasiasmyk
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2020, 15:17

Re: Podróż busem.

Post autor: joasiasmyk »

Super przewoźnikiem jest także evobus.pl. Polecam Ci przejazd tym busem do Anglii
Awatar użytkownika
Rumcaj88
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2020, 10:57

Re: Podróż busem.

Post autor: Rumcaj88 »

Masa tutaj fajnych ofert, i długo przeglądania. Myślę że z jakieś oferty skorzystam.
Awatar użytkownika
Mariola88
Posty: 4
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:36

Re: Podróż busem.

Post autor: Mariola88 »

Duzy jest tego wybor rzeczywiscie.
Awatar użytkownika
natifilipek
Posty: 13
Rejestracja: 23 mar 2020, 11:40

Re: Podróż busem.

Post autor: natifilipek »

Podróż busem jest niesamowicie wygodna i komfortowa. Pozwala na relaks i bezpieczne dotarcie do celu. Jeśli wybierasz się do Anglii, szczególnie polecam Ci ergobus.eu. Sprawdzone busy do Anglii ;)

pokoje nad morzem z basenem
Awatar użytkownika
maxmax
Posty: 7
Rejestracja: 30 mar 2020, 9:17

Re: Podróż busem.

Post autor: maxmax »

Ja ostatnio odwiedziłem znajomych w Szwajcarii i wybrałem się w podróż busem firmy szwajcariabusy.pl. Serdecznie polecam tego przewoźnika :)
Awatar użytkownika
grbus
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2020, 14:30
Kontakt:

Re: Podróż busem.

Post autor: grbus »

Zawsze wybieram busy do Anglii tej samej firmy, ponieważ mają nowe pojazdy, miłą obsługę i bilety w dobrej cenie. Dodatkowo podróżując zawsze z jedna firmą zyskuje ciekawe promocje.
Awatar użytkownika
olgalis
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2020, 17:11

Re: Podróż busem.

Post autor: olgalis »

Od kilku lat podróżuję do Anglii i zawsze z anglia-polska-busy.pl. Moge śmiało polecić. Tanie i komfortowe busy do Anglii
Awatar użytkownika
olakowal
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwie 2020, 9:57

Re: Podróż busem.

Post autor: olakowal »

Ja z kolei śmiało moge polecić evobus-anglia.pl. Podróżowałam z nimi ostatnio. Najlepsze, tanie busy do Anglii
Awatar użytkownika
asek
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Podróż busem.

Post autor: asek »

Do tej pory najlepiej podróżowało mi się z firmą ASbus Transport. Oferują przewóz osób do Anglii w dobrych cenach i zawsze dowożą door to door.
Awatar użytkownika
laura
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2020, 21:42

Re: Podróż busem.

Post autor: laura »

Ja ze swojej strony mogę Wam polecić rezerwuj-busy.pl. Tanie i komfortowe busy do Anglii. Mają szeroki zakres usług, m.in. paczki do Anglii i przeprowadzki do Anglii. Ostatnio korzystałam z nadania paczki przez tą firmę
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 328
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:49

Re: Podróż busem.

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli szukasz ciekawych miejsc do podróży za granice, to możesz zajrzeć na https://polonika.pl/polonik-tygodnia/do ... wa-niemena, gdzie np. znajdziesz miejsce w którym urodził się Czesław Niemen, ale nie tylko, bo miejsc wartych odwiedzenia, które powiązane są z naszym narodowym dziedzictwem kulturowym, jest dużo więcej.

pleoptyka
Awatar użytkownika
trovko
Posty: 77
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Re: Podróż busem.

Post autor: trovko »

Jeśli interesuje was wynajem busów to warto sobie sprawdzić ofertę firmy https://albatrostravel.pl/ . Tutaj jest możliwość wynajmu pojazdu z kierowcą czy bez i wymagane jest minimum formalności.Zerknijcie sobie, na pewno będziecie zadowoleni
Michaś

Re: Podróż busem.

Post autor: Michaś »

Jeśli chodzi o podróż busem w celach turystycznych w Trójmieście i okolicach, to na pewno warto byś zajrzał na stronę http://www.bus-transport.eu/oferta/przewozy-turystyczne, ponieważ firma Bus Transport świadczy tego typu usługi. Oczywiście to jedyne usługi związane z transportem jakie świadczą.
ODPOWIEDZ