Gdzie na terapię

Masz ulubione przepisy na dania kuchni włoskiej, azjatyckiej czy amerykańskiej? Poznałeś w podróży smaki, które chciałbyś odtworzyć we własnej kuchni? Szukasz orientalnych produktów i przypraw? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Antek76
Posty: 114
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:28

Gdzie na terapię

Post autor: Antek76 »

Jeśli zastanawiacie się, gdzie warto wybrać się na terapię uzależnień, t ona pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://poradniasalomon.com.pl/psychote ... zaleznien/ To sprawdzone miejsce, które powinno być dla Was bardzo przydatne.
Awatar użytkownika
alohha
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:44

Re: Gdzie na terapię

Post autor: alohha »

To gdzie i czy w ogóle udamy się na terapię to jest decyzja indywidualna. Sama znam kilka osób które uważały, że nie mają żadnego problemu i źle się to dla nich skończyło. Dlatego gdy dowiedziałam się, że mój wujek zaczął pić to przeraziłam się. Nic do niego nie docierało ani prośba ani groźba. Dlatego też postanowiłam sama zadziałać i umówiłam się do specjalisty w Ośrodku Nefo. Tutaj bardzo szczegółowo wyjaśnili mi jak z taką osobą postępować i wpłynąć na zmianę decyzji. Dzięki temu po jakimś czasie wujek zgodził się i poszedł do tego ośrodka. Obecnie chodzi na regularne sesje z psychoterapeutą i mamy nadzieję że będzie lepiej
Awatar użytkownika
mozaika
Posty: 86
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:41

Re: Gdzie na terapię

Post autor: mozaika »

Zgodzę się z tym że na terapię przede wszystkim osoba uzależniona musi sama się zgłosić bo na siłę nie pomożemy jej. Dlatego też jak dowiedziałam się, że mój starszy brat uzależnił się od hazardu to załamałam się. Doszło do tego że brat zaczął podbierać mamie pieniądze aby mieć na jakiekolwiek gry. Chcąc mu pomóc znalazłam da niego ośrodek w którym mu pomogą. Czytałam, że Ośrodek Terapii Wiosenna jest miejscem gdzie brat powinien trafić by móc uporać się z hazardem. Tylko jak go do tego przekonać? Na szczęście mamie się to udało i brat obecnie uczęszcza na terapię.
Awatar użytkownika
AndrzeJ122
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:03

Re: Gdzie na terapię

Post autor: AndrzeJ122 »

Ja moge polecic dobrych specjalistów w Łodzi, jesli ktoś potrzebuje.
Awatar użytkownika
Meghan
Posty: 10
Rejestracja: 26 cze 2019, 20:51

Re: Gdzie na terapię

Post autor: Meghan »

Namiary na takich specjalistów mogą się przydać wielu osobom. Od siebie mogę śmiało polecić odtrucie narkotykowe warszawa . Przede wszystkim bowiem ośrodek DetoksVip posiada 5 gwiazdek w rankingu, zapewniając nie tylko opiekę najlepszych lekarzy przez 7 dni w tygodniu, ale też najwyższą dyskrecję.
Awatar użytkownika
Sylwia229
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2020, 13:30

Re: Gdzie na terapię

Post autor: Sylwia229 »

Jeżeli szukasz sprawdzonego miejsca to rozważ terapię w Ośrodku Terapii Wiosenna. Od ponad dekady pomagają ludziom wyjść z nałogu. Terapia dopasowana jest do pacjenta może odbywać się w systemie dojazdowym albo stacjonarnym. Pacjent otrzymuje fachową pomoc psychologiczną oraz medyczną.
Awatar użytkownika
julkaa
Posty: 6
Rejestracja: 05 sie 2020, 11:13

Re: Gdzie na terapię

Post autor: julkaa »

Mi terapia indywidualna Lublim bardzo dużo dała. Dzięki niej jestem zmotywowana i pełna chęci do życia
Ostatnio zmieniony 08 sie 2020, 13:44 przez julkaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
julkaa
Posty: 6
Rejestracja: 05 sie 2020, 11:13

Re: Gdzie na terapię

Post autor: julkaa »

Mi terapia indywidualna Lublim bardzo dużo dała. Dzięki niej jestem zmotywowana i pełna chęci do życia
Awatar użytkownika
Oleńka
Posty: 120
Rejestracja: 26 gru 2019, 22:26

Re: Gdzie na terapię

Post autor: Oleńka »

Wedlug mnie lepiej jednak wybrac sie do specjalistycznego osrodka bo samemu mozemy wiele nie zdzialac. Warto zachecic taka osobę do udania sie na detoks alkoholowy do prywatnej kliniki Medox - oni od wielu lat z powodzeniem rozwiazują takie problemy. Mozna im zaufac
Piotruś

Re: Gdzie na terapię

Post autor: Piotruś »

To jest bardzo dobre pytanie. Bo ośrodków takich jest bardzo dużo dlatego też zastanawiam się gdzie można udać się w celu odbycia detoksu alkoholowego. Bo jednak w moim przypadku będzie to najlepszym rozwiązaniem. I tak dostałam namiary na ośrodek Detoks Fenix. W ośrodku tym zatrudniają personel z wykształceniem medycznym, a zakres leczenia dobierany jest na podstawie wywiadu medycznego. Na życzenie klienta możliwa jest implementacja tzw. wszywki alkoholowej-Esperal oraz blokera opiatowego-Naltrekson. Czyli idealne rozwiązanie dla mnie
Przemysław

Re: Gdzie na terapię

Post autor: Przemysław »

Terapię uzależnienia od alkoholu dobrze zacząć od detoksu alkoholowego, trzeba oczyścić z niego organizm. W Warszawie polecam https://www.medycznydetox.pl którzy wykonują świetną robotę w kwestii detoksu.
Zińa

Re: Gdzie na terapię

Post autor: Zińa »

W Krakowie najlepsze opinie ma z tego co się orientuję ośrodek Terapie Tu i Teraz https://www.alkoholizm.org.pl/uslugi/ - zajmują się kompleksowo (chociaż nie wiem, czy to jest odpowiednie słowo) leczeniem alkoholizmu. Mają w ofercie również odtrucie alkoholowe, a często jest to naprawdę potrzebne. .

objawy candidy w organizmie
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 328
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:49

Re: Gdzie na terapię

Post autor: Zdzisiek78 »

Jak pomoc osobie uzaleznionej? Czy lepiej korzystac z leczenia zamknietego czy z psychoterapii? Chętnie dowiem się więcej na ten temat https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/od ... alkoholowy Co o tym sądzicie? Zalezy mi,by dowiedzieć się więcej,
Moniśka

Re: Gdzie na terapię

Post autor: Moniśka »

Z tego co się orientuję to bardzo dobrze wypada ośrodek Forest. Znajoma mówiła mi, że jej kuzynka ma męża alkoholika, który przeszedł tam terapię i w sumie ich cała rodzina uzyskała wsparcie a także przeszli terapię małżeńską. Nie sądziłam, że tak ciężkie przypadki wychodzą z nałogów ale tam personel jest bardzo doświadczony.
ODPOWIEDZ