Wino z całego świata

Masz ulubione przepisy na dania kuchni włoskiej, azjatyckiej czy amerykańskiej? Poznałeś w podróży smaki, które chciałbyś odtworzyć we własnej kuchni? Szukasz orientalnych produktów i przypraw? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 60
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:39

Wino z całego świata

Post autor: magdap »

Hej :) Znacie może godny polecenia Sklep z winami w którym kupię wino z różnych zakątków świata?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 177
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:19

Re: Wino z całego świata

Post autor: Bodzio12 »

Wina sklep online jaki ja znam to https://www.wina-bachus.pl/ na pewno znajdziecie swoje ulubione wino bo wybór jest ogromny. ja zamawiałam i jestem zadowolona naprawdę bardzo dobre wino. jeśli chcecie zrobić komuś prezent to to jest idealny sklep. Zajrzyjcie polecam.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Wino z całego świata

Post autor: Daleka »

A czy jak kupujecie wino, to zwracacie uwagę na to, aby było to wino bez siarczanów? Jak wiadomo siarczany nie mają pozytywnego wpływu na organizm, więc sądzę, że podczas zakupów warto zwrócić na to uwagę i dokonywać właściwych wyborów :)
Awatar użytkownika
nayeli43
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2020, 14:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wino z całego świata

Post autor: nayeli43 »

A jakie wino najbardziej lubicie? Ja chyba półsłodkie.
Awatar użytkownika
theodora.bernier
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2020, 15:38
Lokalizacja: Przeciszów

Re: Wino z całego świata

Post autor: theodora.bernier »

Chyba najbardziej lubię wino półsłodkie! A Wy?
Awatar użytkownika
marilyne97
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2020, 13:45
Lokalizacja: Przeworsk

Re: Wino z całego świata

Post autor: marilyne97 »

Niegdyś nie lubiłam wina, teraz jest ono moim ulubionym alkoholem.
Awatar użytkownika
Bianka
Posty: 31
Rejestracja: 11 cze 2020, 7:55

Re: Wino z całego świata

Post autor: Bianka »

Bo to chyba chodzi o to, żeby trafić na to "swoje", smak, który będzie nam odpowiadał. Ja od jakiegoś czasu kupuję kalifornijskie OakView. Odkryłam je przypadkowo, kupiłam na próbę bo cena była przystępna (~20zł) i zakochałam się:) Czerwone, półwytrawne smakuje mi taką słodszą wiśnią, rewelacja
Awatar użytkownika
jlynch
Posty: 5
Rejestracja: 02 cze 2020, 1:46
Lokalizacja: Siedlce

Re: Wino z całego świata

Post autor: jlynch »

Jakie wino powinnam wybrać do sałatki cezar?
Awatar użytkownika
Bianka
Posty: 31
Rejestracja: 11 cze 2020, 7:55

Re: Wino z całego świata

Post autor: Bianka »

Wiesz co, ja podałabym białe, półwytrawne. Spróbuj tego z OakView, z aromatem wanilii i egzotycznych owoców:) będzie idealne.
Awatar użytkownika
Weraniszka
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:20
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Re: Wino z całego świata

Post autor: Weraniszka »

Na pewno warto poszukać w sieci https://najlepszy-wypoczynek.pl/ gdzie można odpoczywać. Miejsc wartych zobaczenia jest bardzo dużo. Podróżujecie?

olight javelot
cudnebeskidy.pl
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 19:28

Re: Wino z całego świata

Post autor: kasiunia »

Jeśli lubicie wino lub jesteście jego smakoszami to z pewnością znacie wino bardolino .Wino to pochodzi z okolic włoskiego jeziora Garda, gdzie przyroda kontrastuje z błękitem jeziora i nieba. Dobrze komponuje się w towarzystwie dań z makaronów, pizzy oraz czerwonych mięs. Ma intensywną rubinową barwę z odcieniem czereśniowym. Pomimo wytrawności, cieszy się sławą lekkiego wina czerwonego. Gdzie można dostać to wino ? - poszukaj w okolicznych sklepach na regałach faktorii win. Na prezent - czemu nie.
Łukaszoo

Re: Wino z całego świata

Post autor: Łukaszoo »

Mówicie o winie z całego świata, a czy próbowaliście może jak smakuje wino bezalkoholowe? To też jest nowość i zaskakuje wiele osób ^^
Michał44

Re: Wino z całego świata

Post autor: Michał44 »

Jeśli ktoś jest zainteresowany winami z całego świata, to polecam również wejść na https://vineo.pl/ gdzie znajdziemy historie win z wielu zakątków ziemi, ciekawostki oraz rzetelne i przydatne informacje na temat wina. Nawet możemy poczytać o winach bio czy wegańskich, które stają się coraz bardziej popularne. Wśród tylu newsów łatwo się pogubić, więc na pewno warto poczytać trochę serwis
Awatar użytkownika
buldog
Posty: 45
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:28

Re: Wino z całego świata

Post autor: buldog »

Mój mąż bardzo lubi pić wina. Dlatego z pewnością ucieszyłby się z takiego prezentu jak wino. Bardzo duży wybór win z całego świata ma sklep Winayo. Jest to między innymi wino musujące wytrawne: https://winayo.pl/pl/k/wino-musujace-wytrawne . Warto się rozejrzeć.
ODPOWIEDZ