Studiowanie dzienne

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Studiowanie dzienne

Post autor: nois35 »

Marzysz o tym aby pójść na studia? Matura zdana, zaliczona i już nie możesz doczekać się pierwszych wykładów lub ćwiczeń? Bez wątpienia opcja taka jest bardzo dobrym pomysłem na przyszłość, dlatego też warto postawić w tym wypadku na dobry kierunek. Moim zdaniem studia zarządzanie Warszawa dzienne to dobry pomysł, a na uczelni http://wwsb.edu.pl stawia się na jakość edukacji i dobieranie materiałów najwyższej klasy.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2020, 17:01 przez nois35, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vmclaughlin
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2020, 13:34
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: vmclaughlin »

Warto udać się na studia, to bardzo rozwojowy czas, pełen nowych doświadczeń.
Awatar użytkownika
shields.janiya
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2020, 19:49
Lokalizacja: Poznań

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: shields.janiya »

Studiowałam i dziennie i zaocznie. Wolę jednak nie tracić dnia na zajęcia.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Daleka »

Ja sądzę, że nawet studiując dziennie warto się dodatkowo zapisać na jakiś kurs języka obcego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ansowanych znajdziecie ofertę Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać organizuje takie kursy na różnych poziomach zaawansowania. Polecam ;)
Awatar użytkownika
doromitka
Posty: 28
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:02

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: doromitka »

Po czasie stwierdzam, że studiowanie dzienne to jednak czas który mogłam poświęcić w większej mierze na swój rozwój, a nie cywienie na zajęciach.
Awatar użytkownika
Leszuniek256
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2020, 13:33

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Leszuniek256 »

Ja chyba wolałbym pracować, więc wybrałbym studia weekendowe :)
Awatar użytkownika
Chada
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:04

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Chada »

Osobiście też preferuję studia zaoczne zamiast dziennych. Może nie koniecznie na licencjacie, ale na magisterce już tak. Polecam: https://vizja.pl/studia-wyzsze/psycholo ... ,ws61.html te studia i pracę, w warszawie można złapać coś dobrego - starczy na studia i na utrzymanie a jak się zaoszczędzi to na wakacje też :P
Awatar użytkownika
Bartusiek2561
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 10:48

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Bartusiek2561 »

A ja uważam, że studiowanie dzienne to bardzo dobry pomysł, bo można nauczyć się w trakcie takich studiów wielu ciekawych rzeczy. Ja nie wyobrażam sobie studiować inaczej...

___
silnik mercury
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:36

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: lila87 »

Moim zdaniem studiowanie dzienne będzie się opłacać tak samo jak zaoczne jak dobrze zaplanujemy wszystko. Widziałam ciekawe informatyczne kierunki na https://horyzont.eu . Mają tam mnóstwo ciekawych ofert z fajnymi propozycjami.
Awatar użytkownika
obsessive
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:17

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: obsessive »

U nas zanim studia dzienne będą, to szkołę średnią trzeba wybrać. I taka szkoła nie jest wcale prosta, to znaczy, że dziecko będzie w niej tak naprawdę doroślało i uczyło się życia. A to jest ważne. A zdawanie egzaminów też je czeka, a to może być kłopotliwe. Dlatego dobrze, że tutaj https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... -egzaminow są na ten temat porady.
Awatar użytkownika
Degni
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2020, 23:00

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Degni »

Aby zacząć dobrze żyć, nie musisz kończyć żadnej edukacji! Bardzo bym radził, aby spróbować przejść tutaj https://bookofdead-zadarmo.com/, ponieważ jest to miejsce, w którym zawsze mogę rozwiązać problemy z pieniędzmi, ponieważ ta strona jest dobrym kasynem online
Awatar użytkownika
alphonso93
Posty: 7
Rejestracja: 04 sie 2020, 13:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: alphonso93 »

Wiele osób udaje się na studia zaoczne po to by móc pracować i opłacić studia.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 177
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:19

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Bodzio12 »

Może ktoś chce wybrać się do szkoły dla dorosłych? Tutaj faber.edu.pl możecie wybrać kierunek który najbardziej was interesuje i złożyć papiery. Warto jest się dokształcać. Polecam.

jerzy zięba odchudzanie
Awatar użytkownika
Studyjna
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2020, 11:31

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Studyjna »

Kiedy skończyłam liceum zaczęłam się tak naprawdę zastanawiać co zrobić ze swoim życiem :O wybrałam studia zarządzanie Kraków - spełnia to w pełni moje aspiracje i oczekiwania :) chciałabym w przyszłości znaleźć pracę w tym kierunku!
Awatar użytkownika
FajnyJarom
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 11:53

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: FajnyJarom »

Ja na przykład polecam tylko i wyłącznie studiowanie dzienne. Decydując się na studia weekendowe czy tam wieczorowe w ogóle nie poczujemy tego efektu studiowania :)

___
swieta-w-gorach.pl/
Awatar użytkownika
Sergiuszek219
Posty: 4
Rejestracja: 05 wrz 2020, 13:59

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Sergiuszek219 »

Ja wolałbym chyba studiować wieczorowo :)
Awatar użytkownika
SeweryneczeK
Posty: 3
Rejestracja: 05 wrz 2020, 15:59

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: SeweryneczeK »

W sumie warto studiować. Nieważne czy dziennie czy wieczorowo.
Awatar użytkownika
Oleńka
Posty: 120
Rejestracja: 26 gru 2019, 22:26

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Oleńka »

Decyzja o tym czy iść na studia to poważna sprawa i każdy powinien ją podjąć osobiście. Myślę, że mniej zobowiązujące są kursy i szkolenia a jest ich obecnie naprawdę wiele. Co ciekawe takie szkolenia mogą nam pomóc odkryć swoje hobby ale też poszerzyć kwalifikacje zawodowe. Myślę, że warto zdobywać wiedzę w taki sposób. Na przykład ciekawy kurs obróbki zdjęć czy lekcje rysunku można znaleźć w pracowni artystycznej Domin w Krakowie. Można się tam sporo nauczyć
Awatar użytkownika
Wincenty814
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2020, 15:18

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Wincenty814 »

Nieważne czy studia są dzienne czy zaoczne. Najważniejszy jest sam fakt studiowania i zwiększania swojej wiedzy. Oczywiście nie możemy też zapomnieć o dużym przywileju jakim są zniżki studenckie. Teraz wszystko stanęło na głowie i nie wiadomo było jak sobie poradzić z podbiciem legitymacji, ale w końcu udało im się przedłużyć ważność https://solidschool.pl/wiecej-czasu-na- ... udenckich/. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
eliane.kautzer
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 16:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: eliane.kautzer »

Studia są naprawdę fajnym okresem, to czas na naukę nowych rzeczy, ale też tworzenie wspomnień.
Awatar użytkownika
troob
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2020, 16:16
Lokalizacja: Katowice

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: troob »

Studia są zawsze dobrym wyborem, to czas rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń.
Awatar użytkownika
Chada
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:04

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Chada »

alphonso93 pisze: ↑04 sie 2020, 13:52 Wiele osób udaje się na studia zaoczne po to by móc pracować i opłacić studia.
Niektóre uczelnie wspierają swoich studentów w tym i ułatwiają studiowanie i pracowanie na raz, mają biura karier itp. Mój bratanek studiuje na AEH w Warszawie zaocznie i pracuje. Spokojnie jest w stanie sam sobie opłacić studia i przeżyć, rodzice mu prawie nic nie dokładają. Tyle co na wakacje.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 177
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:19

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Bodzio12 »

Jeżeli szukacie odpowiedniej uczelni dla siebie, to polecam Wam sprawdzić Szczecin . Wybór odpowiedniej uczelni jest bardzo istotny, ponieważ istnieje wiele, które nic nie wniosą do Waszego życia.
Awatar użytkownika
trovko
Posty: 77
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: trovko »

Chada pisze: ↑16 wrz 2020, 17:58 Niektóre uczelnie wspierają swoich studentów w tym i ułatwiają studiowanie i pracowanie na raz, mają biura karier itp. Mój bratanek studiuje na AEH w Warszawie zaocznie i pracuje. Spokojnie jest w stanie sam sobie opłacić studia i przeżyć, rodzice mu prawie nic nie dokładają. Tyle co na wakacje.
Na AEH jest mnóstwo opcji na dodatkowe finansowanie. Są stypendia socjalne, dla osób niepełnosprawnych, za wyniki w nauce, różne zapomogi i to nie jest tak że nieliczni tylko dostają. Rok w rok są to setki stypendiów
perełka

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: perełka »

trovko pisze: ↑25 lis 2020, 19:11 Na AEH jest mnóstwo opcji na dodatkowe finansowanie. Są stypendia socjalne, dla osób niepełnosprawnych, za wyniki w nauce, różne zapomogi i to nie jest tak że nieliczni tylko dostają. Rok w rok są to setki stypendiów
No to super sprawa, nawet studenci z gorszym startem mają szansę na zdobycie dobrego zawodu.
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: nois35 »

Jeśli jesteś już po jednych studiach a potrzebujesz dodatkowego wykształcenia to w takim wypadku pedagogiczne studia podyplomowe to dobra droga do tego, żeby wszystko mogło dalej się rozwijać. Strona https://wsp.edu.pl/specjalnosci/studia-podyplomowe/ jest wszelkim źródłem informacji w tym temacie, które pomoże Ci w osiągnięciu konkretnych efektów i działań.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 328
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:49

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,zalezy mi na tym,aby wybrac odpowiednie studia. Coś między kierunkiem artystycznym,a scisłym i technicznym. Pomyślałam o architekturze, jednak niezbyt wiem jakie są zasady rekrutacji. https://www.ssw-sopot.pl/architektura-wnetrz/ Moze są tu jacys studenci lub absolwenci?
Manuś1

Re: Studiowanie dzienne

Post autor: Manuś1 »

Czym kierują się młodzi ludzie wybierający określone kierunki studiów ?Uważam ,że młodzi ludzie są bardzo pragmatyczni. Wybierają kierunki studiów ,gdzie można łatwiej znaleźć dobrze płatna pracę. Wielu z nich wybiera kierunki informatyczne - co mnie wcale nie dziwi. W końcu zarobki informatyk ma dobre , więc jeden z celów zostaje osiągniętych.Wiadomo ,że trzeba się ciągle rozwijać ale to moim zdaniem dobry kierunek.
ODPOWIEDZ