kurier

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
grizz
Posty: 75
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

kurier

Post autor: grizz »

Jak tanio nadać przesyłkę międzynarodową? Macie sprawdzone metody?
Awatar użytkownika
relka
Posty: 54
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: kurier

Post autor: relka »

Wydaje mi się , że nadana paczka kurierem DPD wyjdzie najtaniej. Co prawda nie mam pewności jak to jest z przesyłkami międzynarodowymi, ale wystarczy po prostu porównać ceny
Awatar użytkownika
celinaa
Posty: 195
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:58

Re: kurier

Post autor: celinaa »

A sprawdzaliście już propozycje Czech Logistic? Oferują bowiem przesyłki do Słowacji w dobrej cenie. Zajmują się głównie obsługą sklepów internetowych. Można poprzez nich wysyłać przesyłki za pobraniem w lokalnej walucie. Plusem jest to, że mają gotowe integracje z wieloma platformami e-commerce. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie.

notatka o soli kamiennej
Awatar użytkownika
trovko
Posty: 77
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

Re: kurier

Post autor: trovko »

jak chodzi o niskie koszty to w takim razie cennik paczek kuriera Ambro wypada bardzo dobrze na tle konkurencji więc warto pomyśleć właśnie o tym kurierze. tym bardziej że ma dobre opinie i jest terminowy
Awatar użytkownika
yoconnell
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2020, 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: kurier

Post autor: yoconnell »

Przyznam szczerze, że używam tylko i wyłącznie paczkomatów.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: kurier

Post autor: globtroter »

Ja natomiast używam różnych form przesyłek i jestem zdania, ze każda z nich ma swoje zalety. Staram się również sporo na ten temat czytać i myślę, że warto jest zapoznać się z wpisem https://www.sendit.pl/blog/dlaczego-war ... narodowych gdzie fajnie wytłumaczono kwestię przesyłek międzynarodowych. Tym bardziej, że mi się także takie zdarzają.
ODPOWIEDZ