lepszy kurier czy poczta?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
trovko
Posty: 77
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:45

lepszy kurier czy poczta?

Post autor: trovko »

Jak najtaniej nadawać paczki? Lepiej przez kuriera czy pocztę?
Awatar użytkownika
relka
Posty: 54
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: lepszy kurier czy poczta?

Post autor: relka »

Tani jest cennik paczek kuriera Ambro , więc wychodzi na to że jednak lepiej kurierem. Z poczty to ja osobiście od lat ine korzystam, bo te paczki po prostu za długo idą, konkurencja ma lepsze oferty
Awatar użytkownika
grizz
Posty: 75
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:59

Re: lepszy kurier czy poczta?

Post autor: grizz »

Jak dla mnie to paczka kurierem DPD jest lepszym pomysłem, choć oczywiście drugiej opcji nie krytykuję, tylko po prostu preferuję tego kuriera. Niedrogi i solidny

kraków atrakcje na dzień dziecka
Awatar użytkownika
Weraniszka
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:20
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Re: lepszy kurier czy poczta?

Post autor: Weraniszka »

W sieci można zerknąć na torby męskie na uczelnię i je również kurier dostarczy do domu.
cudnebeskidy.pl
Awatar użytkownika
Rita
Posty: 61
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:37

Re: lepszy kurier czy poczta?

Post autor: Rita »

Ja ostatnio sprawdzałam koszt paczki do niemiec i wyszło mi, że ceny są podobne. Ale zdecydowanie szybciej dostarczy paczkę kurier. Nawet przy przesyłkach krajowych częściej korzystam z pośrednictwa kuriera. Dlatego gdybym ja miała wybierać to zdecydowanie lepszy będzie kurier.
Alfrędzik673

Re: lepszy kurier czy poczta?

Post autor: Alfrędzik673 »

Wiadomo, że kurier. Racja, może kosztuje dużo więcej, ale mamy pewność, że wszystko dojdzie na czas i nie będzie trzeba się niczym martwić.
Awatar użytkownika
globtroter
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:03

Re: lepszy kurier czy poczta?

Post autor: globtroter »

Myślę, że tu już zależy wiele od naszych preferencji i tego co i jak chcemy wysłać. Muszę przyznać, że w moim przypadku bardzo fajnie na stronie https://www.sendit.pl/blog/czy-kurierzy ... a-w-sobote również opisano to czy kurierzy pracują w sobotę. Jak do tej pory ja również nie miałem o tym żadnej wiedzy.
ODPOWIEDZ