Śrutowanie elementów do samochodów

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
Henryko
Posty: 26
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:17

Śrutowanie elementów do samochodów

Post autor: Henryko »

Mój mąż zaczął prowadzić warsztat i szuka dostawcy urządzeń wirnikowy TG do śrutowania elementów samochodowych. Wiecie może jaka firma dostarcza takich urządzeń?
Awatar użytkownika
mirabela
Posty: 111
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:16

Re: Śrutowanie elementów do samochodów

Post autor: mirabela »

Możesz skontaktować się z firmą Blastech https://blastech.pl/ . Stosują wiele różnych technologi, jeśli chodzi o procesy obróbcze tego typu elementów. Sama szukałam do swojej produkcji tego typu urządzeń i wiem, że nie tylko dysponują wirnikowymi typu TG ale także wirnikowymi typoszeregu PG i wirnikowymi STL. Każdy klient ma inne wymagania, dlatego optymalizacja przebiega indywidualnie.
Awatar użytkownika
kaktuskowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 16:15

Re: Śrutowanie elementów do samochodów

Post autor: kaktuskowy »

Gdzie skutecznie wyremontuje samochód? Chodzi mi tu głównie o podwozie i jego odpowiednie zabezpieczenie. W sieci nie ma dużo takich ofert, ale moją uwagę przykuło http://konserwacjapodwozia.pl/ . Wygląda profesjonalnie i zastanawiam się nad skorzystaniem z tego. Co myślicie na ten temat? Brat mówi, że mają fajne ceny i szybko załatwiają sprawy. Polecacie coś takiego?
Bo jeśli się kogoś za bardzo pokocha, człowiek staje się nieszczęśliwy.
Awatar użytkownika
mares999
Posty: 5
Rejestracja: 09 kwie 2019, 1:17

Re: Śrutowanie elementów do samochodów

Post autor: mares999 »

Jaki warsztat podejmie się całkowitej renowacji zabytkowego auta? Oczywiście za uczciwe i nieduże pieniądze? Słyszałem z zaufanego źródła o https://auto-klinika.pl/ . Podobno to jeden z lepszych warsztatów tego typu. Często podejmują się napraw od ręki. Ale może macie jakieś swoje sprawdzone warsztaty, które też są warte uwagi? Jeżeli tak jest to koniecznie się nimi podzielcie. Takich usług nigdy za wiele!
Rozsądnie jest wiedzieć tyle, ile się da, ale jeszcze rozsądniej jest utrzymywać innych w niewiedzy co do własnej wiedzy.
Awatar użytkownika
Tammar
Posty: 36
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:19

Re: Śrutowanie elementów do samochodów

Post autor: Tammar »

A czy ten warsztat auto gaz będzie sprawdzony jeżeli chodzi o montaż instalacji LPG? Według moich znajomych to najlepsza opcja. A co wy myślicie?
Charakter rodzi się z wypracowanych nawyków. Kogokolwiek byś udawał, byle wystarczająco konsekwentnie, tym się w końcu staniesz.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 81
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:19

Re: Śrutowanie elementów do samochodów

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie polecam dla Ciebie skup aut Gorzów
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 150
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:46

Re: Śrutowanie elementów do samochodów

Post autor: kejti »

Henryko pisze: ↑18 sty 2019, 15:15 Mój mąż zaczął prowadzić warsztat i szuka dostawcy urządzeń wirnikowy TG do śrutowania elementów samochodowych. Wiecie może jaka firma dostarcza takich urządzeń?
Wiem, że w sklepie Narzędziak znajdziesz szeroki wybór narzędzi warsztatowych. Rzuć okiem tu https://www.narzedziak.pl/category/narz ... ochodowych . Myślę, że tam warto sprawdzić albo po prostu zadzwonić i podpytać. Jestem pewna, że mąż najdzie to czego potrzebuje.
Awatar użytkownika
kwiatushek06
Posty: 130
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:04

Re: Śrutowanie elementów do samochodów

Post autor: kwiatushek06 »

Internetnews.net.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.
Internetnews.net.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2022, 12:21 przez kwiatushek06, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mlodamama
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2019, 18:55

Re: Śrutowanie elementów do samochodów

Post autor: mlodamama »

Nie są to usługi mi potrzebne. Ale dzięki za odnośnik.
Czas być może leczy, ale nie przynosi zapomnienia.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 57
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:33

Re: Śrutowanie elementów do samochodów

Post autor: pukla123 »

Moim zdaniem jak często psuje się samochód to lepiej go sprzedać np skup aut Bydgoszcz przyjmuje zarówno sprawne jak i zepsute, bądź powypadkowe samochody. Dobrze płacą, także polecam.
Awatar użytkownika
Daleka
Posty: 442
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:06

Re: Śrutowanie elementów do samochodów

Post autor: Daleka »

A skoro już o elementach do samochodów mowa, to czy orientujecie się może, gdzie można zamówić jakieś elementy do samochodów terenowych? Ja wiem, że jest taki sklep https://terenowiec.pl/, w którym mają taki asortyment. Ale może Wy kojarzycie jeszcze jakieś godne polecenia sklepy z takimi rzeczami?
ODPOWIEDZ