Szukam serwisu ferrari - ktoś, coś?

Znasz miejsca, które warto polecić? Widziałeś za granicą coś ciekawego, co trzeba zobaczyć? Podziel się doświadczeniami!
Awatar użytkownika
kora
Posty: 109
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:18

Szukam serwisu ferrari - ktoś, coś?

Post autor: kora »

Cześć, tak jak w temacie - serwis ferrari potrzebny na już! Mój szef wybiera się na wakacje i wszystko super, fajnie, ale zapomniał sprawdzić czy jego samochód jest na chodzie. Oczywiście jego mechanik na urlopie, wszędzie brak miejsc i stwierdził, że on musi się teraz na ważnych rzeczach skupić, więc jako jego asystentka mogę się tym zająć i mu pomóc. Także super, bo ja do pracy jeżdżę na rowerze, a na samochodach się nie znam. Może znacie jakiegoś mechanika na Śląsku, który ogarnąłby ferrari? Szukam już wszędzie, może się uda.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Szukam serwisu ferrari - ktoś, coś?

Post autor: kasiakowa06 »

kora pisze: ↑28 lip 2021, 15:24 Cześć, tak jak w temacie - aldamotorsport.pl/serwis-ferrari/ serwis ferrari potrzebny na już! Mój szef wybiera się na wakacje i wszystko super, fajnie, ale zapomniał sprawdzić czy jego samochód jest na chodzie. Oczywiście jego mechanik na urlopie, wszędzie brak miejsc i stwierdził, że on musi się teraz na ważnych rzeczach skupić, więc jako jego asystentka mogę się tym zająć i mu pomóc. Także super, bo ja do pracy jeżdżę na rowerze, a na samochodach się nie znam. Może znacie jakiegoś mechanika na Śląsku, który ogarnąłby ferrari? Szukam już wszędzie, może się uda.


A nie mają w salonie Ferrari? W Berlinie próbowałaś?
----------------------------------------------
mechanik - https://readyauto.pl/
Obrazek
ODPOWIEDZ