wirtualne biuro

Porady od doświadczonych podróżników. Kiedy zwiedzać, co zabrać ze sobą, jak znaleźć najlepsze zniżki.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 82
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:19

wirtualne biuro

Post autor: paulinabb »

Czy ktoś z Was korzystał z usługi wirtualne biuro Kraków? Podzielcie się opiniami :)
Awatar użytkownika
kora
Posty: 109
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:18

Re: wirtualne biuro

Post autor: kora »

Ja szukałam takiego biura w innym mieście. Generalnie uważam, że koncepcja jest naprawdę rewelacyjna. Korzysta z tego wiele firm, które dopiero teraz zaczynają swoją działalność. Wynajęcie biura tradycyjnego wiąże się ze sporymi kosztami za wynajem pomieszczenia i nie tylko. Taki adres dla firmy to usługa polegająca na zleceniu obsługi biurowej firmie zewnętrznej. Taka forma to zdecydowanie mniejszy miesięczny koszt.

przedłużenie abonamentu orange
RyszardzicźeK

Re: wirtualne biuro

Post autor: RyszardzicźeK »

A wiecie co to w ogóle jest to wirtualne biuro? Myślę, że zanim się na to zdecydujemy to dobrze będzie po prostu sobie trochę o tym poczytać. Ja polecam zajrzeć na https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/c ... biuro.html. Znajdziecie tam wytłumaczenie czemu akurat takie rozwiązanie jest najlepsze. Ja na pewno się na to zdecyduję, głównie ze względu na oszczędność.
Gołąb

Re: wirtualne biuro

Post autor: Gołąb »

Akurat w moim przypadku takie rozwiązanie się nie sprawdzi gdyż mi zależy na tym aby moja firma w formie spółki mieściła się za granicą i dokładniej w Estonii. Wiem również, ze zawsze można w takich sytuacjach liczyć na pomoc firmy thompsonstein.com w zakresie pomocy prawnej oraz podatkowej.
łuczewski9121

Re: wirtualne biuro

Post autor: łuczewski9121 »

kora pisze: ↑18 maja 2020, 18:02 Ja szukałam takiego biura w innym mieście. Generalnie uważam, że koncepcja jest naprawdę rewelacyjna. Korzysta z tego wiele firm, które dopiero teraz zaczynają swoją działalność. Wynajęcie biura tradycyjnego wiąże się ze sporymi kosztami za wynajem pomieszczenia i nie tylko. Taki adres dla firmy to usługa polegająca na zleceniu obsługi biurowej firmie zewnętrznej. Taka forma to zdecydowanie mniejszy miesięczny koszt.
Zastanawiam się nad tym, czy wybrać wirtualne biuro , bo może to być idealna opcja dla mojej firmy.
gretka

Re: wirtualne biuro

Post autor: gretka »

Chcąc zaoszczędzić czas i pieniądze na konfiguracji i zarządzaniu biurem, wirtualne biuro może być rozsądnym rozwiązaniem. Dzięki wirtualnemu biuru możesz zarządzać swoją firmą z dowolnego miejsca i korzystać z jego elastyczności. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, odwiedź stronę https://www.ibiznes.katowice.pl/wirtual ... xxi-wieku/ i zapoznaj się z artykułem. Możesz być zainteresowany tym, co ta nowoczesne rozwiązanie ma do zaoferowania.
ODPOWIEDZ