Przejazd Holandia-Polska

Triki, polecenia i plany na podróże po Europie.
Awatar użytkownika
Ewelina
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2019, 6:17

Przejazd Holandia-Polska

Post autor: Ewelina »

Hej, potrzebuję transportu z Holandii do Polski. Najlepiej jak najszybciej. Co polecacie wybrać?
Awatar użytkownika
Świetlana
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2020, 9:26

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: Świetlana »

Sprawdź stronę pilatransport.pl, zajmują się przewozami z/do Holandii i Niemiec. Mają fajną ofertę, z tego co wiem jeżdżą codziennie. Polecam ;)
Awatar użytkownika
olakowal
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwie 2020, 9:57

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: olakowal »

Z czystym sumienie polecam europrzewozy.pl. Tanie busy do Holandii!
Awatar użytkownika
zofiaklama
Posty: 11
Rejestracja: 14 maja 2020, 15:02

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: zofiaklama »

Śmiało mogę polecić Ci ergobus.eu. Sprawdzone i przede wszystkim tanie busy do Holandii. Podróżowałam już z nimi kilka razy i polecam. Sprawdź sobie ich ofertę
Awatar użytkownika
nois35
Posty: 340
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:22

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: nois35 »

Może busem? To w wielu przypadkach najlepsza i najtańsza opcja przejazdowa, która pozwoli Ci na bezpieczny przejazd w dowolnym momencie. Zamów w takim wypadku wyjazd na stronie https://busnow.pl/ i ciesz się spokojną i bezpieczną podróżą. Kierowca przyjedzie do Ciebie pod sam dom i zabierze do wyznaczonego miejsca - bez problemów czy dodatkowych opłat. Szybko i wygodnie!
Awatar użytkownika
natalia
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:31

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: natalia »

Ja również polecam ergobus.eu. Są niezawodni
Awatar użytkownika
kejti
Posty: 150
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:46

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: kejti »

Na trasie Polska - Holandia i Holandia - Polska kursują busy tej firmy https://www.sochatour.pl/ . Myślę, że będziesz zadowolona, bo posiadają flotę wygodnych i bezpiecznych busów przeznaczonych do przewozu osób. Kierowcy to ludzie z doświadczeniem, a firma posiada certyfikat zaufanego przewoźnika. Sprawdź - z tego co wiem to mają atrakcyjne ceny.
piątkowskiernest

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: piątkowskiernest »

A kojarzy może ktoś z Państwa w jakiej cenie mniej więcej mogą kosztować takie przewozy polska anglia?
pawełsawa

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: pawełsawa »

piątkowskiernest pisze: ↑09 gru 2020, 12:41 A kojarzy może ktoś z Państwa w jakiej cenie mniej więcej mogą kosztować takie przewozy polska anglia?
Myślę, że około kilkuset złotych. Ja np wynajmowałem bus do danii właśnie w okolicach 300/400zł z tego co pamiętam.
juliasokół

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: juliasokół »

A busy do szwecji kursują teraz normalnie? Słyszałam, że mieli przez jakiś czas przerwę ze względu na pandemie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 269
Rejestracja: 01 sie 2019, 9:33

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: kasiakowa06 »

Świetlana pisze: ↑09 maja 2020, 10:47 Sprawdź stronę pilatransport.pl/ pilatransport.pl, zajmują się przewozami z/do Holandii i Niemiec. Mają fajną ofertę, z tego co wiem jeżdżą codziennie. Polecam ;)
Jeśli chodzi o transport międzynarodowy to polecam Ci usługi Kimbo: https://kimbo-transport.pl/przeprowadzk ... -szczecin/

Obrazek
łuczewski70

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: łuczewski70 »

kejti pisze: ↑12 lis 2020, 14:56 Na trasie Polska - Holandia i Holandia - Polska kursują busy tej firmy ... . Myślę, że będziesz zadowolona, bo posiadają flotę wygodnych i bezpiecznych busów przeznaczonych do przewozu osób. Kierowcy to ludzie z doświadczeniem, a firma posiada certyfikat zaufanego przewoźnika. Sprawdź - z tego co wiem to mają atrakcyjne ceny.
Gdzie warto pojechać?

___
tanie podręczniki używane w poznaniu
monica

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: monica »

kejti pisze: ↑12 lis 2020, 14:56 Na trasie Polska - Holandia i Holandia - Polska kursują busy tej firmy https://www.sochatour.pl/ . Myślę, że będziesz zadowolona, bo posiadają flotę wygodnych i bezpiecznych busów przeznaczonych do przewozu osób. Kierowcy to ludzie z doświadczeniem, a firma posiada certyfikat zaufanego przewoźnika. Sprawdź - z tego co wiem to mają atrakcyjne ceny.
A jakie busy do Anglii wybieracie? Nie wiem na którą firmę się zdecydować, a ofert jest całkiem sporo.
Busy Polska Holandia

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: Busy Polska Holandia »

Przewozy osób do Holandii. Wyjazdy w systemie door to door. https://europe-bus.pl

Sprawdzone busy do Holandii.
Przewóz osób, zwierząt, paczek.
W ofercie również przewóz części motoryzacyjnych, RTV i AGD, rowerów, drobnych mebli. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni busa, całego busa lub nawet kilku samochodów - w takim przypadku ceny są ustalane indywidualnie.
Busy do Holandii

Obrazek
Viola Kasprzak

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: Viola Kasprzak »

Ja też polecam firmę Europe-bus.pl. Fantastyczna załoga, miła i fachowa obsługa, transport door to door. Jestem studentką więc podróżuję do Holandii tylko w wakacje żeby dorobić, nie mam wielkiego doświadczenia, Europe-bus.pl wzbudza zaufanie i nie stresuję się wyjazdami. Busy, które mają są duże, wygodne, z klimatyzacją, mają rozkładane fotele. W busie jest telewizor więc można oglądnąć film.
Polecam Busy do Holandii przewozy osób z Polski do Holandii, Belgii i Niemiec w atrakcyjnych cenach. Wyjazdy kilka razy w tygodniu przez cały rok.
czerwinski.konrad88

Re: Przejazd Holandia-Polska

Post autor: czerwinski.konrad88 »

Poleci ktoś jakieś sprawdzone busy Polska Szwajcaria? Wyjeżdżam do pracy do Szwajcarii za dwa miesiące i rozglądam się za sprawdzonym transportem do Szwajcarii.
ODPOWIEDZ