Strona 1 z 1

gruz

: 25 sie 2020, 13:19
autor: paulinabb
Cześć, polećcie firmę oferującą wywóz śmieci Wrocław (i okolice)

Re: gruz

: 26 sie 2020, 8:52
autor: bromgars
Firmy wywożące gruz bez problemu moim zdaniem znajdziesz przez internet


_____________________
znajdzreklame.pl

Re: gruz

: 18 lis 2020, 19:23
autor: ewelka9090
Wystawcie ogłoszenie. Może ktoś po taki gruz przyjedzie. Wiem, że wiele osób tak robi

___
wywóz gruzu Warszawa

Re: gruz

: 23 lis 2020, 11:33
autor: Daleka
A czy ktoś z Was używał może do wywozu gruzu worków polipropylenowych Big-Bag, takich jak na stronie internetowej https://big-kam.pl/big-bag-1000-kg/? Ja słyszałam, że dzięki dużej nośności i wytrzymałości świetnie nadają się one do takich zastosowań. Czy ktoś z Was miał z nimi do czynienia?

kurtka odblaskowa

Re: gruz

: 27 lis 2020, 11:24
autor: Gabrielęk2410
Ja nigdy nie miałem żadnego problemu z gruzem, a to z tego powodu, że zawsze od razu zamawiałem sobie odpowiednie kontenery na taki gruz i potem specjalna firma to zabierała z budowy. Tak było też tym razem kiedy zdecydowałem się na wywóz gruzu Warszawa https://gruzmat.pl/. To znacznie ułatwia pracę :)

Re: gruz

: 28 cze 2022, 13:12
autor: tamara
Gdy potrzebujesz zlecić wywóz gruzu w Warszawie lub okolicach, gorąco polecam Gruz City. Gruz City to firma, która oferuje duże worki na gruz i odpady budowlane. Można dostać worki big bag o pojemności 1 m3, 1,5 m3 oraz 1,8 m3. Poniżej przedstawiamy kilka zalet, jakie oferują duże worki na gruz. Pierwszą z nich jest to, że można zatrzymać się w wybranym miejscu na bardzo długi czas. Kiedy duże worki są już wypełnione, dzwonię po odbiór, aby szybko załatwić sprawę. Kontener można wynająć tylko na trzy do siedmiu dni, w zależności od firmy. Po tym czasie jest on zabierany lub napełniany do maksimum. Kontener zajmuje niewiele miejsca, co jest drugą wymienioną zaletą. Drugą zaletą jest to, że zajmuje mało miejsca. Zajmuje niewiele miejsca, więc jest to łatwy zakup. Sąsiedzi mogą nas nie lubić za to, że stawiamy duży kontener w różnych miejscach, zwłaszcza na parkingach, zwłaszcza gdy potrzebujemy dodatkowego worka gruzu Warszawa. Jeśli chodzi o wywóz gruzu w Warszawie, Gruz City to najlepsza opcja!