Strona 1 z 1

Ekologiczny proszek do zmywarki

: 10 kwie 2019, 8:27
autor: kasiunia
Każda z nas chyba przeszła przez co najmniej kilka różnych tabletek jakie używa się do zmywarek - ja także; i prze ostatnie pięć lat korzystałam z jednej jak myslałam ulubionej firmy.Ostatnio jednak spróbowałam rewelacyjnego proszku do zmywarek - https://tarmini.pl/p/ekologiczny-prosze ... -50-zmywan .Proszek jest bardzo wydajny i co ważne skuteczny.Główną cechą ekologicznego proszku DeLaMark (bo tak się on nazywa)jest to, że w przeciwieństwie do tradycyjnych detergentów do zmywarek, w jego składzie wszystkie szkodliwe dla zdrowia oraz środowiska składniki zostały zastąpione równie skutecznymi lecz naturalnymi i bezpiecznymi komponentami.To chyba wystarczający argument, prawda ?

Re: Ekologiczny proszek do zmywarki

: 18 kwie 2019, 16:35
autor: ekswojtek
Jak najbardziej tak. Przekonałeś mnie do tego w tym momencie.

Re: Ekologiczny proszek do zmywarki

: 22 lip 2019, 11:33
autor: pieknyolek
Serdecznie zapraszam na stronę https://www.kredyty-hipoteczne.net.pl/k ... -szczecin/

Re: Ekologiczny proszek do zmywarki

: 22 sie 2020, 20:59
autor: dziolszka
Ekologiczne rozwiązania zyskują teraz bardzo na popularności :) sama mam swój ulubiony ekologiczny sklep internetowy domeknatury.pl Mają ogromny wybór i bardzo mi się to podoba że mam wszystko w 1 miejscu

Re: Ekologiczny proszek do zmywarki

: 05 wrz 2020, 21:55
autor: acai
Ja mam nową zmywarkę - dopiero co kupioną. Mam electrolux z technologią AirDry. Póki co używałam kilku różnych tabletek do zmywarek i nie mam jeszcze ulubionych. :)