Podolog Warszawa

Szukasz opinii o firmie? Chcesz kupić jakiś produkt, bądź skorzystać z usługi, ale nie wiesz czy warto? Dowiedz się w tym dziale.
Sławomir

Podolog Warszawa

Post autor: Sławomir »

Od jakiegoś czasu szukam przychodni lekarskiej w Warszawie, która w ofercie usług posiada usługi podologa. Jaki gabinet możecie mi polecić i dlaczego? Z jakich usług Wy krozystaliście?
Kaśka

Re: Podolog Warszawa

Post autor: Kaśka »

Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Jeżeli ktoś z Was odczuwa ból pięty przy chodzeniu , to polecam Wam sprawdzić usługi nowoczesnego i profesjonalnego Body Move Warszawa, gdzie uzyskacie profesjonalna i rzetelną pomoc lekarską.
ewaroma

Re: Podolog Warszawa

Post autor: ewaroma »

Jak podolog Warszawa to tylko gabinet podologiczny PodoCenter. Chodzę do nich już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z tego jak Pani Ewelina wykonuje zabiegi :) Polecam wszystkim!
michalikg

Re: Podolog Warszawa

Post autor: michalikg »

Byliście kiedyś na zabiegu, jakim jest usuwanie odcisków? Możecie mi opowiedzieć jak to dokładnie wygląda? Bo nie ukrywam, że trochę się stresuję tym zabiegiem.
matyldawik

Re: Podolog Warszawa

Post autor: matyldawik »

Z Warszawy niestety nikogo nie znam, ale mogę Wam polecić gabinet podologiczny z Łodzi - Maja Gortat. Zabieg pedicure podologiczny Łódź na najwyższym poziomie!
ODPOWIEDZ