Jakie biuro podróży

Triki, polecenia i plany na podróże po Europie.
kasianska

Jakie biuro podróży

Post autor: kasianska »

Chcielibyśmy wyjechać w przyszłym roku na jakieś fajne, zagraniczne wakacje i do tego w rozsądnej cenie ;) Szukamy po biurach podróży róznych wycieczek i chyba postawimy na Tunezję. Z jakiego biura podróży polecacie kupić wycieczkę?
Daria Z

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Daria Z »

A nie myślicie o tym, żeby samemu coś zorganizować? Zawsze warto rozważyć taką opcję :) Teraz naprawdę nie jest trudno szukać lotów i hoteli. Powodzenia i daj znać co wybraliście.

kasia bosacka wiem co jem przepisy
kasianska

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: kasianska »

Wolałabym nie. Wygodniej jest z biura podróży ;) Nie mam czasu na szukanie najlepszych okazji, hoteli, przelotów i jeszcze łączenie i dogrywanie tego :)
Daria Z

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Daria Z »

W takim razie zerknij sobie na Oasis Tours. Mają bardzo fajne wycieczki do Tunezji i co u nich jest najlepsze to że możesz sama sobie wybrać ilość dni :)
Papalka

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Papalka »

@Daria Z - jak to można wybrać sobie ilość dni? Możesz dać znać, bo jestem w szoku że biura podróży oferują takie wycieczki :D Mega pozytywne zaskoczenie dla mnie to jest.
Daria Z

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: Daria Z »

Najlepiej to zadzwonić do nich czy podjechać gdzieś jeśli macie ich w okolicy. Ewentualnie poczytaj na stronie :) Ale mają coś takiego jak pakietowanie dynamiczne i dzięki temu właśnie jest taka opcja. Powodzenia! :) Baw się dobrze! :)
niedojame

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: niedojame »

Jestem ciekawa, jak w ogóle wydaje wam się, że wygląda dubaj nocą . To coś dla mnie nietuzinkowego i jeśli już, to po prostu szukam opcji, żeby tam się znaleźć. Czuję, że to będzie to moje miejsce na dłużej. Czy na stałe, nie wiem, ale czemu nie spróbować?
julitak

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: julitak »

Też byłam w zeszłym roku na wycieczce z Oasis Tours. Mega fajna przygoda :) My byliśmy w Egipcie. Hotel - 10 na 10, obsługa, jedzenie, pokoje - absolutnie wszystko spełniło nasze oczekiwania.

cena iphone 4
popeczka

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: popeczka »

Julitak - a w jakim hotelu byliście? w jakiej okolicy? Przejrzałam sobie kilka wycieczek od nich i wyglądają bardzo zachęcająco :) Może właśnie jakąś polecisz?
julitak

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: julitak »

Już niestety nie pamiętam nazwy hotelu :( Ale jak się zgłosisz do Oasis Tours to oni Ci powiedzą o hotelach jakie mają w ofercie i jestem pewna że wybierzecie odpowiedni dla siebie :)
amazonka89

Re: Jakie biuro podróży

Post autor: amazonka89 »

A gdzie się wybieracie w tym roku na wakacje i z jakim biurem podróży? My się właśnie zastanawiamy nad rożnymi opcjami i nie możemy się zdecydować :) HELP! ;)
ODPOWIEDZ