Polskie góry – doskonałe miejsce na udany urlop

Zastanawiając się nad odpowiednią lokalizacją na urlop, niewątpliwie na myśl przychodzą najbardziej rozsławione w mediach miejsca: Hiszpania, Chorwacja, Wyspy Bali, Kanary, lecz podróżowanie za granice wiąże się z wysokimi kosztami, na które nie każdy może sobie pozwolić. Istnieje również zagrożenie, że zostaniemy oszukani przez biuro podróży. Nie raz słyszy się o nieuczciwych firmach, które biorąc pieniądze, oferują cudowne wakacje, co okazuje się później kłamstwem.

Lecz nie trzeba wybierać się na urlop za granice, gdyż Polska oferuje wiele pięknych, wartych poznania miejsc. Bez problemów logistycznych i strachu o transport, znajomość języka oraz pieniądze, możemy spędzić czas w przyjemnym, pięknym miejscu, na przykład w polskich górach. To cudowna lokalizacja, by przeżyć niezapomniane wakacje! Jest wiele terenów, które możemy odwiedzić, do polskich pasm górskich zaliczają się Beskidy, Tatry, Świętokrzyskie czy Pieniny. Miejsca takie jak Skalne miasto czy Dąb Bartek z pewnością zaciekawią turystów chętnych ujrzenia na własne oczy niezwykłych pomników matki natury. Takich miejsc jest dużo więcej, w informatorach znajdziesz mnóstwo ciekawych lokalizacji oraz informacje na temat tego, czy i jak trudno jest się do nich dostać. Znajdą się szlaki dla amatorów zarówno relaksujących spacerów, jak i górskich wspinaczek, a wrażeniom towarzyszyć będzie świeże górskie powietrze wolne od zanieczyszczeń.

Miejscowości w polskich górach pełne są klimatycznych hoteli, ośrodków wczasowych i górskich domków, w których można poczuć prawdziwy klimat tych niesamowitych terenów. Oprócz atrakcji oferowanych przez same okolice, mieszkańcy gór również chętnie opowiedzą Ci o swoim życiu, podzielą się ciekawostkami, zaproponują niezwykłe pamiątki. Polskie góry to naprawdę cudowne miejsce na wakacje!

Post Author:

5 thoughts on “Polskie góry – doskonałe miejsce na udany urlop

  Asia

  (Luty 28, 2017 - 2:33 pm)

  Uwielbiam piesze wycieczki po naszych górach, każdą majówkę spędzamy z mężem w różnych miasteczkach w górach 🙂

  Michał

  (Luty 28, 2017 - 2:34 pm)

  No ja też lubię takie wycieczki 🙂 po powrocie z gór czuję się jak natchniony!

  paweł

  (Luty 28, 2017 - 2:35 pm)

  🙂 góry dają tak dużą dawkę energii, że to grzech nie odwiedzić ich choćby raz w roku!

   Ada

   (Maj 15, 2017 - 9:48 am)

   Nie każdy musi lubić chodzenie po górach. Ja na przykład wolę leżeć na plaży. Wtedy czuję, że wypoczywam w 100%. Na wakacjach muszę się zrelaksować.


   http://ekosklepbio.pl/

  Edyta

  (Czerwiec 9, 2017 - 7:52 am)

  W góry jeżdżę zimą. Latem nad morze 🙂 Tak jest zdecydowanie łatwiej dla mnie i dla dzieci.


  http://ekosklepbio.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *