Dom dla podróżnika

Życie w ciągłych rozjazdach to chleb powszedni wielu osób, których praca wymaga sporej dyspozycyjności. Coraz częściej pracujemy w firmach międzynarodowych, wyjeżdżamy na liczne szkolenia, konferencje czy rozmowy biznesowe odbywające się na całym świecie. Po wszystkim chętnie wracamy do domu, bo to przecież on jest nasza ostoją i miejscem, w którym czujemy się bezpiecznie.

Bezpieczne cztery kątyshutterstock_143542750

Kiedy nie jesteśmy obecni w domu, nie jesteśmy w stanie kontrolować co się w nim dzieje. Czy wszystko w porządku? Czy na pewno zamknęliśmy okna? Czy nikt nie kręci się przy domu? Źródłem informacji na ten temat mogą być sąsiedzi, niestety to niesie za sobą konsekwencje w postaci ich niekończących się wizyt i wścibskich pytań. Drugim rozwiązaniem, znacznie pewniejszym i niosącym mniej ryzyka jest zainstalowanie odpowiedniego systemu zabezpieczeń, który będzie połączony z systemem domu inteligentnego. Wówczas w momencie uruchomienia alarmu pod nasza nieobecność, otrzymamy wiadomość na smartfon o takim zdarzeniu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie http://www.lekom.pl/.

Post Author:

4 thoughts on “Dom dla podróżnika

  Karl

  (Luty 24, 2017 - 9:10 am)

  Super rozwiązanie!

   Łuki

   (Kwiecień 12, 2017 - 8:26 am)

   Też tak uważam. To idealne rozwiązanie nie tylko dla podróżnika ale również dla innych osób, na przykład takich, które dużo czasu spędzają w pracy.

  Artur

  (Maj 15, 2017 - 11:45 am)

  Dom inteligentny to super sprawa. Nie tylko jeśli chodzi o bezpieczeństwo – również o inne aspekty. Warto zastanowić się poważnie nad takim rozwiązaniem. Coraz więcej ludzi stawia na dom inteligentny.


  http://konicaminolta-com.pl/

  Zosia

  (Czerwiec 9, 2017 - 7:35 am)

  Ja nie muszę mieć u siebie takich rozwiązań. Koło mojego domu mieszka moja siostra i zawsze jak wyjeżdżam to przychodzi sprawdzić czy wszystko jest ok 🙂


  http://swiece-zaplonowe.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *